• Informacje na temat:

    organizacja charytatywna

Artykuły na temat: organizacja charytatywna
  • Charytatywni The Beatles

    George Harrison i Ringo Starr, byli członkowie zespołu The Beatles oraz ich małżonki, zaangażowani są w pomoc rumuńskim dzieciom. Środkiem prowadzącym do tego celu jest istniejąca od 10 lat organizacja charytatywna Romanian Angel Appeal (RAA).

  • Gwiazdy charytatywnie

    Budują szkoły, kupują leki i apelują o pokój na świecie. Tak sławni pomagają innym!

  • Charytatywna Eve

    Eve, twardo stopąjąca po ziemi hip-hopowa artystka, pokazała ostatnio jaśniejszą stronę swojej osobowości. Założyła bowiem charytatywną organizację o nazwie "Miłość jest ślepa". Fundacja zajmuje się działalnością edukacyjną wśród młodzieży.

  • Beyonce charytatywnie

    Beyonce Knowles, wciąż jeszcze wokalistka tria Destiny's Child, postanowiła wspomóc organizację charytatywną. Amerykańska piosenkarka planuje wystawić na aukcji niektóre ze swoich scenicznych ubiorów, a uzyskane z ich środki przekazać na szczytny cel.

  • Charytatywny Bal Dziennikarzy

    W sobotni wieczór, 4 lutego, w auli Politechniki Warszawskiej było wyjątkowo tłoczno - już po raz czternasty odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy.

  • Charytatywny Bal Dziennikarza

    Na XIII Charytatywnym Balu Dziennikarza padł rekord frekwencji. Na sobotniej gali (5 lutego) w auli Politechniki Warszawskiej bawiło ponad 1200 osób. Dopisali politycy z pierwszych stron gazet, ministrowie, parlamentarzyści, aktorzy, piosenkarze oraz gwiazdy show-biznesu. Galę prowadzili Agata Młynarska i Wojciech Jagielski.

  • Charytatywny Bono

    Nie ustają inicjatywy Bono, lidera irlandzkiej grupy U2, mające na celu pomóc najuboższym krajom afrykańskim. Wokalista wspólnie z Bobem Geldofem założył właśnie organizację DATA, której nazwa jest skrótem od Debts, AIDS, Trade in Africa, czyli Długi, AIDS i Handel w Afryce.

  • Charytatywny Kiss

    Muzycy grupy Kiss postanowili przeznaczyć część dochodów ze swego przyszłorocznego koncertu z australijską orkiestrą symfoniczną dla rodzin ofiar zamachu terrorystycznego na Bali. Koncert Amerykanów odbędzie się 28 lutego przyszłego roku w Melbourne.

  • Elton John charytatywnie

    W niedzielę, 23 stycznia, w Paryżu odbył się charytatywny koncert Eltona Johna. Cały dochód z występu piosenkarza przekazano organizacji "Fondation Pour L'Enfance", która pomaga odbudować domy dziecka w Sri Lance.

  • Björk: Charytatywne remiksy

    Pod koniec lutego do sklepów ma trafić charytatywny dwupłytowy album Björk zawierający remiksy utworu "Army Of Me". Zestaw otrzymał tytuł "Army Of Me-Xes". Islandzka wokalistka zamierza przekazać zyski na rzecz UNICEF, funduszu Organizacji Narodów Zjednoczonych zajmujących się opieką dzieci.

Zdjęcia na temat: organizacja charytatywna
Wideo na temat: organizacja charytatywna
  • Książę i księżna Cambridge odwiedzili organizację charytatywną do walki z bezdomnością. Wzięli udział w zajęciach plastycznych

    Książę i księżna Cambridge odwiedzili organizację charytatywną do walki z bezdomnością. Wzięli udział w zajęciach plastycznych. Jak sobie poradzili? (x-news/Press Association)

  • Nie żyje twórca "Simpsonów" Sam Simons!

    am Simon, znany jako współtwórca serialu "Simpsonowie", nie żyje. Reżyser miał 59 lat. Odszedł w niedzielę (8.03) w swoim domu w Los Angeles, po długiej walce z rakiem okrężnicy. Chorobę zdiagnozowano pod koniec 2012 roku, a specjaliści dawali mu maksymalnie 6 miesięcy życia. Swój majątek Simon pozostawił różnym organizacjom charytatywnym. Reżyser był także m.in. scenarzystą i producentem komedii "Cheers" oraz "The Drew Carey Show"/ źródło: CNN Newsource/x-news

  • Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka: Przez ten rok udowodnię, że wygrała słuszna osoba

    Wiem, że dobrze wykorzystam ten rok – deklaruje Ewa Mielnicka. Mimo że koronę najpiękniejszej Polki nosi dopiero od niecałych dwóch tygodni, już podjęła obowiązki związane z tytułem Miss Polski. Zaangażowała się w kilka akcji charytatywnych, chce bowiem wnieść uśmiech w życie innych ludzi. – Korona na razie przynosi mi wiele uśmiechu i mnóstwo dobrych rzeczy, oby tylko tak było przez cały rok. Już na moim fanpage’u odzywa się wiele organizacji i wiele osób prywatnych, które nie tylko chcą...

Dyskusje na temat: organizacja charytatywna