• Informacje na temat:

  organizacja linii

Artykuły na temat: organizacja linii
 • Jennifer Lopez: Występ dla katarskich linii lotniczych oprotestowany

  ...niezbyt spodobała się wielu organizacjom walczącym o prawa człowieka oraz pracownikom amerykańskich linii lotniczych. Przed miejscem, w którym występowała Lopez zebrało się grono protestujących(...) wyraził natomiast jeden z szefów katarskich linii lotniczych, zwracając uwagę, że ich firma płaci godnie swoim pracownikom. Katar po przyznaniu temu krajowi organizacji Mundialu w 2022 roku jest stale...

 • Wielki koncert "One World: Together at Home". Muzycy podziękowali medykom

  Największe światowe gwiazdy zagrały koncert "One World: Together at Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Za wydarzeniem stoją m.in. Lady Gaga, Chris Martin z grupy Coldplay, John Legend i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

 • Gwiazdy "Wielkich kłamstewek" finansują posiłki dla medyków

  Kolejna gwiazda dołączyła do grona sław, które pomagają ludziom będącym na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Reese Witherspoon razem z kolegami i koleżankami z planu "Wielkich kłamstewek" zgłosili się do organizacji Frontline Foods, by zaoferować pomoc walczącym z pandemią pracownikom służby zdrowia. I będą finansować posiłki dla amerykańskich medyków.

 • Wielki koncert "One World: At Home" na rzecz walki z koronawirusem. Gdzie oglądać?

  Coraz więcej gwiazd potwierdziło swój udział w wielkim koncercie internetowym "One World: At Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Za wydarzeniem stoją m.in. Lady Gaga, Chris Martin z grupy Coldplay, John Legend i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

 • J.J. Abrams przekaże 10 milionów dolarów na walkę z rasizmem

  .... "Jako firma Bad Robot jesteśmy wdzięczni naukowcom, aktywistom, organizatorom i liderom walki na pierwszej linii batalii o zmianę systemowych nierówności w naszym kraju". Oświadczenie to jest...

 • Jermaine Dupri: Charytatywne okulary

  Hiphopowy producent Jermaine "JD" Dupri połączył siły z firmą Cartier w celu zaprojektowania limitowanej linii ekskluzywnych okularów. Zyski z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na rzecz organizacji "America's Hurricane Relief Fund", która wspiera ofiary huraganu "Katrina".

 • ​Miley Cyrus: Przez marihuanę straciła lukratywną ofertę

  W wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair" Miley Cyrus wyznała, że przez swoją miłość do marihuany straciła kontrakt na stworzenie linii odzieży oferowany jej przez firmę Walmart.

 • Matisyahu nie wystąpi w Hiszpanii, bo nie poparł Palestyny

  Spory skandal grozi hiszpańskiemu festiwalowi Rototom Sunsplash. Organizatorzy imprezy anulowali występ amerykańskiego wokalisty reggae, gdyż nie zajął on stanowiska wobec konfliktu na linii Palestyna – Izrael.

 • "To obrzydliwe". Raper kpi z chorych?

  Amerykański gwiazdor hip hopu Kanye West w ogniu krytyki organizacji wspierającej osoby cierpiące na chorobę Parkinsona.

 • Enrique Iglesias sprzedaje swoje serce

  W maju 2015 roku doszło do krwawych scen w trakcie koncertu Enrique Iglesiasa w meksykańskiej Tijuanie. Wokalista przeciął własne palce dronem, a swoją krwią namalował na koszulce serce. Kształt ten posłużył za wzór na koszulki tworzone w ramach akcji charytatywnej organizacji Save the Children.