• Informacje na temat:

  organizacja people

Artykuły na temat: organizacja people
 • Najgorzej ubrani

  Organizacja dbająca o dobro zwierząt People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) wskazała sześć gwiazd, które jej zdaniem najgorzej się ubierają. Pod ostrzałem za noszenie futer znaleźli się m.in. Madonna, Maggie Gyllenhaal, Kanye West i Elizabeth Hurley.

 • Angelina Jolie najbardziej podziwianą kobietą

  Aktorka Angleina Jolie została uznana za najbardziej podziwianą kobietą na świecie. W plebiscycie pokonała młodziutką aktywistkę, Malalę Yousafzai.

 • Kate Winslet wspiera PETA w bojkocie

  Zdobywczyni Oscara Kate Winslet wspiera kampanię organizacji People for Ethical Treatment of Animals (PETA) apelując do czołowych szefów kuchni w Wielkiej Brytanii, aby wycofali ze swoich menu - foie gras.

 • Afroamerykanie nominują

  Amerykańska organizacja National Association for the Advancement of Colored People (NAACP) ujawniła listę tytułów i nazwiska aktorów nominowanych do jej corocznych nagród filmowych, telewizyjnych, muzycznych i literackich - Image Awards. Siedem nominacji zdobył obraz "Ray" , filmowa biografia Ray'a Charlesa.

 • Christina Ricci zaręczona

  Christina Ricci oraz jej partner, aktor komediowy Owen Benjamin, zdecydowali się na ślub. Taką informację podał portal People.com, powołując się na rzecznika prasowego 29-letniej aktorki. Ricci poznała Benjamina w ubiegłym roku na planie filmu "All's Faire in Love".

 • "Ray" triumfuje

  W sobotę wieczorem, 19 marca, w Los Angeles po raz 36. wręczono nagrody Image Awards przyznawane przez amerykańską organizację National Association for the Advancement of Colored People (NAACP). Triumfatorem gali okazał się obraz "Ray" zdobywając cztery wyróżnienia, w tym za najlepszy film i rolę męską (Jamie Foxx).

 • Lesbijki i geje nagradzają

  Przyznano nominacje do GLAAD. Organizacja nagrodzi seriale (i filmy), które zajmują się tematyką LGBT.

 • Madonna najgorzej ubrana

  Walcząca o prawa zwierząt organizacja People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) wskazała sześć najgorzej ubranych gwiazd show-biznesu.

 • Joanna Krupa w kieleckim schronisku

  ...jak inne gwiazdy - wzięła udział w kampanii organizacji PETA, czyli People for Ethical Treatment of Animals na rzecz "braci mniejszych". Modelka pozowała nago do zdjęcia, które zachęcało do adopcji...

 • Najseksowniejsi wegetarianie

  Broniąca praw zwierząt organizacja People for The Ethical Treatment of Animals (PETA) ujawniła listę najseksowniejszych jaroszy w show biznesie.

Zdjęcia na temat: organizacja people
Wideo na temat: organizacja people
 • Szczęśliwi ludzie: Rok w tajdze

  W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowości Bakhtia nad rzeką Jenisej - tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu "Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze", rozpoczyna niezwykłą opowieść. Razem z filmowcami, którzy tam dotarli, obserwujemy rok z życia myśliwych, wędkarzy i innych osób zamieszkujących wioskę. Codzienność w przykrytym śniegiem niedostępnym regionie świata. Z pięknych kadrów filmu wyłania się obraz faktycznie szczęśliwych i...

 • The Doors. Historia nieopowiedziana

  Film, który wziął swój tytuł ("When You're Strange") z nawiązującego do stylistyki kabaretu przeboju The Doors, "People Are Strange", jest chronologicznym zapisem narodzin kolejnych z sześciu przełomowych albumów studyjnych, nagranych w ciągu zaledwie pięciu lat oraz elektryzujących występów na żywo. Unikatowy materiał utrzymany w nurcie cinéma vérité przybliża realia ich twórczej współpracy oraz życia prywatnego. "Muzyka The Doors to rockowy odpowiednik filmu. Jest w niej wielki dramatyzm,...

 • Bóg zemsty

  Życie Willa Gerarda, zapracowanego nauczyciela języka angielskiego, zmienia się nieodwracalnie, kiedy jego żona, Laura, staje się ofiarą brutalnej napaści, która zdaje się nie mieć żadnego motywu. Siedząc przy szpitalnym łóżku żony, Will spotyka Simona – nieznajomego, który mówi, że nie warto czekać, aż policja odnajdzie sprawcę i ufać systemowi sprawiedliwości. Lepiej pozwolić, by jego „organizacja” zabiła napastnika przed zmierzchem. W zamian Will będzie winny Simonowi przysługę....