• Informacje na temat:

  organizatorzy gali

Artykuły na temat: organizatorzy gali
 • Są kolejne gwiazdy gali FAME MMA 4

  Po walce Marty Linkiewicz i Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, organizatorzy przygotowują kolejne "celebryckie" starcie. Wiadomo już, że impreza odbędzie w hali sportowej przy ulicy Żużlowej w Częstochowie. Wystąpi na niej Marcin Malczyński, brat znanego youtubera Dawida Malczyńskiego, i być może właściciele federacji, czyli Wojtek Gola i Michał...

 • Sylwia Boroń zaprasza na galę Węży

  Zagrała w najgorszym filmie 2013 roku "Ostra randka 3D", sama nominowana była aż do trzech Węży. Sylwia Boroń udowadnia, że posiada dystans do własnej osoby i w specjalnym klipie zapowiada tegoroczną edycję nagród honorujących najgorsze filmowe produkcje sezonu.

 • Gala Fryderyków już w ten weekend. Córka Wandy Warskiej ma pretensje

  ...wręczona 12 marca podczas Gali Muzyki Poważnej w NOSPR. Córka schorowanej artystki żaliła się już, że nikt nie poinformował jej osobiście o nagrodzie dla matki i o wszystkim dowiedziała się z mediów(...) pieśń Poświatowskiej pt. 'Ptaku mojego serca', z muzyką Kurylewicza, w wykonaniu Laureatki, ażeby można było usłyszeć jej własny głos. Okazuje się jednak, że organizatorzy miejsca nie znajdują na...

 • Grammy 2015: Zobacz najlepsze występy

  Organizatorzy gali Grammy dokładają starań, by występy podczas imprezy były dopięte na ostatni guzik i odbiły się szerokim echem. Nie inaczej było i tym razem.

 • Piękne aktorki na muzycznej gali

  ...o tym organizatorzy corocznych gal Viva Comet, którzy starają się, by znanych z seriali gwiazd i gwiazdek nie zabrakło podczas wręczania nagród popularnym piosenkarkom, piosenkarzom i zespołom. Podczas(...) pojawiły się w czwartek na gali Viva Comet 2012. Zobaczcie, jak prezentowały się piękne gwiazdy i gwiazdki seriali na imprezie muzycznej.

 • Open'er Festival 2015: Major Lazer dołącza do line-upu

  Organizatorzy festiwalu ujawnili kolejnego wykonawcę, który zagra w lipcu na Main Stage.

 • Księżna Kate olśniła wszystkich na Ceremonii BAFTA 2020! Wszyscy komentują tylko jedno!

  Za nami 73. ceremonia wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Dramat wojenny "1917" okazał się największym zwycięzcą, nominowany w dziewięciu kategoriach obraz Sama Mendesa zdobył siedem nagród, w tym za najlepszy film, film brytyjski i reżyserię. Po gali więcej niż o nagrodzonych mówi się jednak o... sukni księżnej Kate.

 • Czego dowiedzieliśmy się po Brit Awards 2015?

  25 lutego odbyła się gala, na której rozdano "brytyjskie Grammy". Wszyscy rozjechali się w swoje strony, Madonna powoli dochodzi do siebie, a internauci szukają nowych tematów do żartów. Co warto zapamiętać z kolejnej muzycznej gali?

 • Kim jest syn Luke'a Perry'ego, Jack "Jungle Boy"?

  ...21-letni zapaśnik Jack "Jungle Boy" Perry miał wystąpić 13 marca na gali wrestlingu w Los Angeles. Jednak z powodu śmierci swojego ojca, popularnego telewizyjnego aktora Luke'a Perry'ego, gwiazdor odwołał swój udział w imprezie.

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

Zdjęcia na temat: organizatorzy gali