• Informacje na temat:

  organizatorzy przewidzieli

Artykuły na temat: organizatorzy przewidzieli
 • "Wielki koncert nocy letniej": kto zaśpiewa w Szczecinie?

  .... Tylko ci, którzy dysponują łodziami, będą mogli z bliska obejrzeć koncert. Organizatorzy apelują, by osoby, które dotrą na koncert drogą wodną, udekorowały swoje statki świecącymi elementami. 

 • Mystic Festival przełożony na 2021 r. Udział Judas Priest potwierdzony

  Z powodu pandemii koronawirusa tegoroczna edycja Mystic Festivalu została przeniesiona na 2021 r. Poznaliśmy nowe daty imprezy, która z Krakowa przenosi się do Gdańska. Organizatorzy zapowiadają dwukrotnie więcej wykonawców!

 • Audioriver: szanse i nadzieje

  Dziś startuje Audioriver! Czas do rozpoczęcia festiwalu odliczają już nie tylko organizatorzy i fani, ale przede wszystkim laureaci konkursu "Zagraj na Muzzo Stage" dla których występ w Płocku to wielka szansa pokazania się międzynarodowej publiczności.

 • Peter Doherty zgodnie z planem

  Organizatorzy warszawskiego koncertu niesfornego Petera Doherty'ego potwierdzają, że brytyjski muzyk wystąpi w stolicy 11 czerwca.

 • Chris Cornell w Polsce

  Organizatorzy Metal Hammer Festival sprowadzili do Polski byłego wokalistę Soundgarden i Audioslave.

 • A. Żuławski na czele jury festiwalu w Moskwie

  Andrzej Żuławski ( "Wierność" ) stanie na czele jury międzynarodowego festiwalu filmowego w Moskwie - organizatorzy poinformowali w środę, 21 czerwca, na stronie internetowej festiwalu.

 • Millennium Docs Against Gravity w pięciu miastach Polski

  Nowy film Raoula Pecka, dokończony przez Monikę Willi dokument zmarłego Michaela Glawoggera, najnowsza produkcja Ulricha Seidla, obraz o Cicciolinie - to część atrakcji, które przygotowali dla widzów organizatorzy rozpoczynającego się w piątek 14. Festiwalu Millennium Docs Against Gravity.

 • Stephen Hawking na Glastonbury

  Stephen Hawking pojawi się na scenie dla dzieci (KidzField), a szczegóły jego występu nie są jeszcze znane. Nie wiadomo, czy będzie on prowadził wykład naukowy dla najmłodszych, czy też organizatorzy przygotowali inną atrakcję.  Naukowiec to niejedyna ciekawa postać, która pojawi się na KidzField. Oprócz niego Glastonbury zaprosiło magika Dynamo oraz postacie z programów dla dzieci - Mr...

 • 39. Ińskie Lato Filmowe

  ...80 projekcji filmowych, kilkudziesięciu gości i kilkanaście imprez towarzyszących zaplanowali organizatorzy 39. Ińskiego Lata Filmowego. Festiwal rozpocznie się w Ińsku 10 sierpnia i potrwa 9 dni.

 • Coke Live: Polskie gwiazdy

  Organizatorzy imprezy Coke Live Music Festival 2007 ujawnili, które polskie gwiazdy dołączą do występujących w Krakowie w dniach 24 i 25 sierpnia, światowej sławy artystów.

Zdjęcia na temat: organizatorzy przewidzieli