• Informacje na temat:

  orina krajewska miłość nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: orina krajewska miłość nad rozlewiskiem
 • "Barwy szczęścia": Orina Krajewska dołączy do obsady

  W 1903. odcinku "Barw szczęścia" pojawi się nowa bohaterka Celina. Była agentka, z którą będzie odtąd współpracować Bożena... Tym samym do obsady dołączy Orina Krajewska, córka Małgorzaty Braunek.

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • "Cisza nad rozlewiskiem" Uczuciowe burze przerwą ciszę nad rozlewiskiem...

  Już w 1. odcinku "Ciszy nad rozlewiskiem" rozpęta się uczuciowa burza, która nie ucichnie nawet na moment aż do końca ostatniej serii mazurskiej sagi! Miłosne rozterki nie ominą żadnej z bohaterek serialu.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" już 7 grudnia!

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość.

 • Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska ("Różyczka") dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka ("Płynące wieżowce"). Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Marysia kocha jednocześnie dwóch mężczyzn!

  Już w 1. odcinku "Ciszy nad rozlewiskiem" - ostatniej serii mazurskiej sagi - okaże się, że Marysia (Olga Frycz) ma wielkie wątpliwości, czy dobrze zrobiła, decydując się związać z Krzysztofem (Mateusz Janicki).

 • W podwójnej roli

  W cyklu historii znad rozlewiska pojawiła się na krótko jako mama Barbary, Bronia ("Dom nad rozlewiskiem"). Teraz wróciła jako pozornie niesympatyczna, a w gruncie rzeczy ogromnie zagubiona Agata.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Dlaczego Kuba i Agata postanowią się rozstać?

  Ten związek wcale nie był skazany na niepowodzenie! Kuba (Antoni Królikowski) i Agata (Orina Krajewska) wierzyli, że uda się im ułożyć sobie życie we dwoje i bardzo chcieli być razem. Niestety, ich miłość szybko się wypali...

 • Boczarska spotyka się z Banasiukiem

  Magdalena Boczarska ("W ukryciu", "Różyczka", serial "Lekarze"), mówiła jeszcze niedawno w wywiadach, że jest zadowoloną ze swojego życia singielką, ale nie miałaby nic przeciwko temu, by się zakochać. Dziś nie kryje, że jest... zakochana!

Zdjęcia na temat: orina krajewska miłość nad rozlewiskiem