• Informacje na temat:

  orlando bloom

Artykuły na temat: orlando bloom
 • Intymne wyznanie Orlando Blooma. Aktor na pół roku zrezygnował z…

  Orlando Bloom (43 l.) zdradził, że ma za sobą półroczny celibat. Jak sam mówi, dzięki wstrzemięźliwości seksualnej odnalazł kobiecość w sobie i był gotowy stworzyć dojrzały związek.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Orlando Bloom przeżył chwile grozy!

  Orlando Bloom (40 l.) opowiedział o zdarzeniu, które mogło się skończyć tragicznie!

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Jest pełny zwiastun!

  Pojawił się pełny zwiastun finałowej części "Hobbita" - "Bitwa Pięciu Armii". Ostatnia część trylogii Petera Jacksona trafi na ekrany kin w grudniu.

 • Orlando Bloom i Katy Perry: Co z ich ślubem?

  Wydawać by się mogło, że Orlando Bloom (42 l.) to prawdziwy bogacz. Jego majątek wycenia się na ok. 40 milionów dolarów.  Jednak przy swojej ukochanej wypada dość blado. Katy Perry na śpiewaniu dorobiła się istnej fortuny. Mówi się, że na koncie gwiazda ma ponad 300 milionów.  Doradcy i rodzina piosenkarki uznali więc, że to zbyt duża różnica, by obeszło się bez intercyzy! Niestety, prawnicy...

 • Filmowy maraton "Hobbita" w Cinema City!

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. 19 grudnia w wybranych kinach sieci Cinema City odbędzie się maraton "Hobbita". Fani przygód "Drużyny Pierścienia" wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • Co za wieści! Ślub Katy Perry i Orlando Blooma nie odbędzie się!

  Katy Perry (35 l.) i Orlando Bloom (42 l.) zmuszeni byli przełożyć ceremonię ślubną.

 • ENEMEF: Noc "Hobbita"

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. W piątek, 19 grudnia, w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc "Hobbita". Fani Tolkiena wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • Orlando Bloom znalazł już następczynię Katy Perry?

  Zagraniczne media spekulują na temat nowej miłości Orlando Blooma (40 l.)!

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" już w kinach

  Trzecia część trylogii w reżyserii Petera Jacksona, zrealizowanej na podstawie "Hobbita" J.R.R. Tolkiena, o podtytule "Bitwa Pięciu Armii", w polskich kinach pojawi się już w pierwszy dzień świąt.

Zdjęcia na temat: orlando bloom
 • Orlando Bloom
Wideo na temat: orlando bloom
 • Orlando Bloom pierwszy raz o rozstaniu!

  Informacja o rozstaniu Orlando Blooma i Mirandy Kerr była ogromnym zaskoczeniem. Modelka i aktor uchodzili w show-biznesie za parę niemal idealną. Nikt nie podejrzewał, że między nimi nie układa się już od pewnego czasu. Trzeba jednak przyznać, że małżeństwo rozstaje się z prawdziwą klasą, co w świecie celebrytów jest rzadkością. Orlando udzielił pierwszego wywiadu, w którym szczerze opowiedział

 • Pierwszy wschód słońca

  Kurt i Paul są razem od dwóch lat. Każdą wolną chwilę spędzają razem, ciesząc się upalnym latem i eksplorując nocne życie Chicago. Kurt sprzedaje na imprezach trawkę. Pewnego dnia poznaje Kevina i zgadza się dostarczyć towar do jego mieszkania. Kiedy Kevin próbuje go uwieść, Kurt odmawia, ale nie może przestać myśleć o tym, co się stało. W końcu pod wpływem impulsu Kurt zrywa z Paulem, wpędzając go w rozpacz. Kurt natomiast korzysta z odzyskanej wolności. Cały czas jednak myśli o tym, co...

 • Orlando Bloom na planie

  Orlando Bloom na planie filmowym "NY I Love You" 15 kwietnia.

 • Trzej muszkieterowie 3D

  Pełna rozmachu jak "Piraci z Karaibów", nowatorska jak "Sherlock Holmes" - wizjonerska odsłona legendarnej opowieści! Spektakularne efekty specjalne zrealizowane w technologii Prawdziwego 3D przez firmę Jamesa Camerona ("Avatar"). Trójka sławnych muszkieterów - Atos, Portos i Aramis - zostaje odsunięta w cień za sprawą spisku tajemniczej Milady (Milla Jovovich). Trzy lata później do Paryża przyjeżdża młody chłopak o nazwisku D'Artagnan, gdzie dołącza do słynnych szermierzy. W tym samym czasie...

Dyskusje na temat: orlando bloom