• Informacje na temat:

  oryginalna czapka

Artykuły na temat: oryginalna czapka
 • "House of Cards": Osiem najważniejszych scen

  Fani serialu "House of Cards" z pewnością wiedzą co będą robić w trakcie najbliższego weekendu. Plan w końcu jest następujący - ciepły koc, herbata lub kawa, kot na kolanach i 4. sezon serialu. W oczekiwaniu na premierę nowej serii przygotowaliśmy listę najważniejszych scen z poprzednich serii "House of Cards". Jakie są wasze typy?

 • Nietypowy pokaz mody

  ...odwiedziny w salonie. Razem z Magdaleną Waligórską, czyli Wioletką z "Rancza", dokładnie obejrzała całą nową kolekcję. Obie były zachwycone m.in. białymi czapkami z lisa. Maria Niklińska, czyli...

 • Mania zbierania

  Gwiazdy seriali często odnajdują w sobie żyłkę kolekcjonerską. Agnieszka Kotulanka zbiera antyki, Krzysztof Pieczyński - fikuśne nakrycia głowy, a Małgorzata Foremniak przyznaje się do swojej słabości do butów.

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • Recenzja Mela Koteluk "Migracje": Gaba bis

  To druga płyta Meli Koteluk. Meli Koteluk. Pamiętajcie o tym, bo w trakcie odsłuchu może zdać się Wam, że to nie Mela, ale Gaba. Gaba Kulka.

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Kuba Jaźwiecki trzy lata później

  "Ogłaszam, że mamy gwiazdę. Czapki z głów" - mówiła w 2011 roku Agnieszka Chylińska, jurorka "Mam talent". Co dziś dzieje się z Kubą Jaźwieckim?

Zdjęcia na temat: oryginalna czapka
Wideo na temat: oryginalna czapka
 • Dziewczyna w czerwonej pelerynie

  "Czerwony Kapturek" to jedna z najpopularniejszych baśni na świecie. Po raz pierwszy opisana przez Charlesa Perraulta pod koniec XVII wieku dziś znana jest praktycznie przez każdego. Galapagos Films przedstawia jej nową, mroczną adaptację w reżyserii Catherine Hardwicke, autorki filmowego przeboju "Zmierzch". Tylko na Blu-ray i DVD już od 21 października Od dziesiątków lat mieszkańcy położonej na skraju lasu wioski Daggerhorn żyją w strachu przed wilkołakiem, którego apetyt zaspokajają...

 • Don Jon

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) wszystko w swoim życiu uprzedmiotowił: samochód, mieszkanie, rodzinę, religię i, oczywiście, kobiety. Dzięki umiejętności poderwania 10 piękności w każdy weekend, koledzy nadali mu przydomek "Don Jon". Ale nawet najbardziej satysfakcjonujący wieczór nie może równać się u niego ze spełnieniem, jakie osiąga siedząc samotnie przed komputerem i oglądając pornografię. Niezadowolony z tego faktu, wyrusza w podróż, która ma pomóc mu odnaleźć większą seksualną...

 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...