• Informacje na temat:

  oryginalna spódnica

Artykuły na temat: oryginalna spódnica
 • Agnieszka Sienkiewicz przerabia stare ubrania

  Agnieszka Sienkiewicz ("M jak miłość", "Przyjaciółki", "Sama słodycz") udowadnia, że można ubrać się za niewielkie pieniądze, a przy tym wyglądać stylowo i oryginalnie. Aktorka zamiast zamawiać kreacje u projektantów czy wypożyczać z showroomów, kupuje ubrania w sklepach z używaną odzieżą lub przerabia te znalezione na dnie szafy.

 • "Klan": Wreszcie się ożeni

  ...jest to suknia, ale długa spódnica oraz rodzaj marynarki, o kroju nawiązującym do mundurów galowych. Do tego tradycyjny welon i kwiat wpięty we włosy. Na ślubie pojawią się w komplecie Lubiczowie...

 • Kamińska wyprzedaje swoje ubrania

  Julia Kamińska, czyli doktor Zuza z "Na dobre i na złe", postanowiła... przewietrzyć swoją szafę i sprzedać kilka wiszących w niej ubrań, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na szczytny cel!

 • Karin Stanek: Malowana lala

  ...w sukienkach i spódnicach - jak przystało na kobietę. Zamiast tego zawsze miała na sobie spodnie, które intrygowały widzów, dziennikarzy, słowem wszystkich. Cała Polska zastanawiała się, czy Karin ma...

 • "X Factor": Dokąd dopłynie Mała Syrenka?

  Powrót znanego z pierwszej edycji Dawida Podsiadło, występ wziętej aktorki dubbingowej i pojawienie się wokalistki z "Bitwy na głosy" - to najważniejsze wydarzenia trzeciego odcinka drugiej edycji programu "X Factor".

 • Rodowicz w "Tańcu z gwiazdami"? "Musiałabym..."

  Tuż przed rozpoczynającym się festiwalem w Opolu, na którym oczywiście wystąpi, Maryla Rodowicz wspomina swoje słynne stroje, opowiada, dlaczego nie zrobiła kariery w USA, i zdradza, komu będzie kibicować podczas mundialu.

 • "Wielki Gatsby" w czasach kryzysu

  "Wielki Gatsby" to już piąta kinowa ekranizacja najsłynniejszej powieści wybitnego amerykańskiego pisarza Fransisa Scotta Fitzgeralda. Autorem nowej adaptacji jest Baz Luhrmann, nominowany do Oscara autor przebojowych produkcji "Moulin Rouge!" oraz "Romeo+Julia". Obraz, w którym główne role zagrali Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Carey Mulligan i Joel Edgerton w piątek, 27 września, debiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Janis Joplin: Umierała z przedawkowania sześć razy

  Na stronach Interii możecie przeczytać obszerny fragment książki "Perła. Obsesje i namiętności Janis Joplin" Ellis Amburn.