• Informacje na temat:

  oryginalne szpilki

Artykuły na temat: oryginalne szpilki
 • "Szpilki..." wygrywają z konkurencją

  Cztery pierwsze odcinki serialu "Szpilki na Giewoncie" z Magdaleną Schejbal w roli głównej oglądało w Polsacie średnio 2,7 mln widzów.

 • "Szpilki..." wrócą na wiosnę

  Zakończony 25 listopada pierwszy sezon serialu "Szpilki na Giewoncie" gromadził przed ekranami telewizorów średnio 2,62 mln widzów. W grudniu ruszają zdjęcia do drugiego sezonu, który pojawi się na antenie prawdopodobnie wiosną 2011 roku.

 • Artur Szpilka rapuje Jeden Osiem L. Hit sieci!

  Rapujący w taksówce bokser Artur Szpilka rozbawił internautów. Zobaczcie jego wykonanie przeboju "Kiedyś było inaczej".

 • Kto nosi szpilki na Giewoncie?

  W poniedziałek, 22 lutego, w Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu komediowo-obyczajowego pt. "Szpilki na Giewoncie", realizowanego dla telewizji Polsat.

 • "Chłopi": 45 lat po premierze

  ...popularność i liczne nagrody. "Jak szedłem z psem po pietruszkę na rynek, to wołano: 'Antek, gdzie zgubiłeś Jagnę?'" - wspominał Ignacy Gogolewski. A ówczesny tygodnik satyryczny "Szpilki...

 • "Chłopi": Sekrety planu filmowego

  ...po pietruszkę na rynek, to wołano: »Antek, gdzie zgubiłeś Jagnę?«" - wspominał Ignacy Gogolewski. A ówczesny tygodnik satyryczny "Szpilki" uczcił urodę i kunszt aktorski  Emilii Krakowskiej na swój...

 • Kiedy mężczyzna udaje kobietę

  Zrozumieć ją, to ... przebrać się za nią. Choćby pół żartem, pół serio. Co to znaczy być kobietą, najlepiej wiedzą aktorzy, którzy musieli włożyć szpilki, pomalować usta i przymierzyć obcisłą sukienkę. Z okazji Dnia Kobiet przypominamy najlepsze kinowe role kobiet... granych przez mężczyzn.

 • "Chłopi": Nawet na bagnie, byle przy Jagnie

  ...popularność i liczne nagrody. "Jak szedłem z psem po pietruszkę na rynek, to wołano: 'Antek, gdzie zgubiłeś Jagnę?'" - wspominał Ignacy Gogolewski. A ówczesny tygodnik satyryczny "Szpilki" uczcił urodę...

 • W czym wystąpią na Eurowizji?

  Konkurs Eurowizji zaczyna się już za dwa tygodnie - 10 maja. Polskę będzie reprezentował rosyjsko-angielski duet The Jet Set. Mają już swój charakterystyczny i oryginalny styl ubierania się, ale może mogą wyglądać jeszcze lepiej?

 • Stylizacja Dody warta tyle, co mieszkanie? Zobacz, co na siebie włożyła gwiazda

  .... Jak się okazało koszt całości może przyprawić o zawrót głowy. Jak podał "Super Express", Doda miała na sobie równowartość 240 tys. złotych. Doda kocha oryginalne stylizacje i lubi zwracać na(...) Patrycja Kujawa, a jego cena wynosiła 9 tys. złotych. Reszta stroju to garnitur za 500 zł i eleganckie szpilki za 600 zł.

Dyskusje na temat: oryginalne szpilki
 • Re: Szpilki na Giewoncie

  Zastanawiałam się, jak bardzo trzeba być skrzywdzonym, aby wynaleźć sobie takie "oryginalne" hobby, jakim jest niszczenie szczęśliwych związków. Żałuje, że Ewka i Bartek nie są razem chociaż w jednym odcinku, ale i tak buzia mi się śmieje, jak słucham dialogi (mega dowcipne!) i ta Lucynka - genialna kobietka: waleczna, serdeczna, ciepła, szczera i prawdziwa-:). Szkoda tylko, że przyjaźń Basi