• Informacje na temat:

  oryginalny kolor

Artykuły na temat: oryginalny kolor
 • Agnieszka Chylińska eksperymentuje z fryzurą. Nieźle poszalała...

  Agnieszka Chylińska (42 l.) w krótkich czarnych włosach? To już przeszłość! Ci, którzy pamiętają ją w tamtej wersji, mogą być zszokowani nowym wyglądem wokalistki. Zgoliła boki głowy i przefarbowała się na oryginalny kolor.

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • "Rolnik szuka żony 4": Do sieci trafiły zdjęcia ze ślubu Mikołaja Korola i jego ukochanej Marty!

  Mikołaj Kolor (73 l.) z "Rolnik szuka żony 4" i Marta Wakaluk (40 l.) są już po ślubie. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia z ceremonii. Trzeba przyznać, że była ona oryginalna, a cały klimat robi niesamowite wrażenie.

 • Louis Tomlinson z One Direction jest gejem?

  Louis Tomlinson, wokalista brytyjskiego boysbandu One Direction, nerwowo zareagował na sugestie dotyczące jego orientacji seksualnej.

 • Macademian Girl żali się na rasizm w Polsce!

  Blogerka Macademian Girl (27 l.) niejednokrotnie spotkała się z niechęcią spowodowaną jej kolorem skóry. Teraz gwiazda jest bardziej odporna na hejt i stara się dzielić tą postawą ze swoimi fankami. Jej zdaniem w życiu najważniejsze jest być sobą i o to warto walczyć.

 • "Kopciuszek": Sekrety sukni balowej

  Sandy Powell, autorka kostiumów do filmu "Kopciuszek" Kennetha Branagha, przyznała, że największą presję odczuwała przygotowując suknię balową tytułowej bohaterki.

 • Zabójcze pożegnanie

  Wkrótce skończy się czas najsympatyczniejszego killera w historii telewizji. Z niecierpliwością czekamy na finałowy sezon "Dextera". Z tej okazji twórcy w oryginalnym stylu pożegnali się z kultowym serialem.

 • Renowacja kostiumów filmowych

  Kostiumy, wykorzystywane w takich produkcjach polskiej kinematografii jak "Lalka", "Stawka większa niż życie" czy "Czterej pancerni", odzyskają dawny blask. We wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) zaczęła się renowacja 40 strojów filmowych.

 • Cztery kąty gangstera

  Janusz Tracz z "Plebanii" to koneser dzieł sztuki. Ma wysmakowany i oryginalny gust. Lubi otaczać się błyskotkami. Jako najbogatszy człowiek w Tulczynie może sobie na to pozwolić.

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

Zdjęcia na temat: oryginalny kolor
Wideo na temat: oryginalny kolor
Dyskusje na temat: oryginalny kolor
 • Re: Ricki Lake: Po latach przyznała się do wstydliwej przypadłości

  szamponu przyciemniającego - niby przywracającego kolor bruneta, chociaż ja zawsze byłem blondynem. Włosy zaczęły lekko ciemnieć, ale zarazem połyskiwały lekkim odcieniem zieleni. Koleżanki w pracy od razu zauważyły, że coś kombinuję z włosami - wiadomo kobiety są wrażliwsze na kolory niż mężczyźni. Przyznałem się, że używam specjalnego szamponu przywracającego rzekomo naturalny kolor. A one na