• Informacje na temat:

  oryginalny moda

Artykuły na temat: oryginalny moda
 • "Moda na sukces": 20 lat w Polsce!

  ...młodości", dlatego nadzieje na kolejny sukces były ogromne. 23 marca 1987 r. wystartowała "Moda na sukces". Pomysł był prosty - pokazać olśniewający świat pięknych i bogatych projektantów mody. Co ciekawe, w kilku krajach oryginalny tytuł, który w tłumaczeniu oznacza odważni i piękni był tłumaczony jako glamour. Tajemnicą poliszynela od początku było, że duża część historii była inspirowana prywatnymi...

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Sara Boruc (33 l.) żona Artura Boruca (37 l.) postanowiła chyba zakończyć swoją karierę w świecie mody. Teraz spróbuje sił w branży muzycznej!

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Jesienna moda w stylu gwiazd – płaszcze, buty, skórzane torebki i niezwykle wieczorowe kreacje

  ...prezentowały się zjawiskowo. Sukienki wieczorowe w stylu Natalii Siwiec Natalia Siwiec jednej z gal zachwyciła prostą kreacją w stylu nude . Długa kremowa sukienka z oryginalnymi rękawami(...) siebie taką uwagę  - tłumaczy Aleksandra Szablak z portalu Lamoda.pl . - Z pewnością nie jest to odcień pasujący do każdej karnacji, dlatego też należy się dwa razy zastanowić, zanim się na niego...

 • Off Camera: Sławomir Idziak przewodniczącym jury

  Polski operator Sławomir Idziak został przewodniczącym jury konkursu głównego "Wytyczanie Drogi" podczas 8. Festiwalu Off Camera, który odbędzie w dniach 1 - 10 maja w Krakowie. W konkursie pokazanych zostanie 10 filmów z całego świata.

 • Cardi B w dziwacznej stylizacji w drodze na pokaz mody

  Gwiazdy i gwiazdeczki, które wybierają się na Fashion Week, robią co mogą, by wyglądać oryginalnie. Cardi B (25 l.) chyba jednak trochę przesadziła... Amerykańska raperka na jeden z pokazów wybrała się w dziwacznym stroju, który trudno nawet skomentować. Zobaczcie zdjęcia!

 • Agnieszka Szulim zaszalała w Tokio

  Ten reportaż był w Wielką Niedzielę największym hitem TVN Style. Stacja powtórzy "Szalone Tokio" w najbliższą sobotę.

 • Moda na sukces

  Jackie chce się poświęcić dla Owena. Dochodzi do wniosku, że jej ukochany powinien znaleźć sobie młodszą kobietę. Postanawia z nim zerwać. Brooke i Katie siedzą w samolocie do Paryża. Thorne przekonuje Ridge'a, że nie powinien dopuścić do wyjazdu Brooke. Ridge wpada na oryginalny pomysł.

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

Zdjęcia na temat: oryginalny moda
Wideo na temat: oryginalny moda
 • Nicky Hilton odsłoniła za dużo!

  W rodzinie Hiltonów do tej pory to głównie Paris wywoływała skandale. Tym razem uwagę na sobie postanowiła skupić jej siostra, Nicky, która na pokazie mody zaprezentowała się w dość oryginalnej kreacji…

 • "Moda na sukces" odcinek absolutnie pierwszy

  Pierwszy odcinek słynnego serialu. Oryginalnie wyemitowany 23. marca 1987 r. Nigdy nie wyemitowany w polskiej telewizji. TVP1 rozpoczęła emisję "B&B" od odcinka 215.

 • Michał Witkowski w stylizacji "na bogato"! "Rękawica rzucona w twarz Mercedes"

  Michał Witkowski stwierdził, że nie stara się szokować swoimi kreacjami, chce być jedynie oryginalnym. Uważa, że w Polsce nie ma miejsca dla kolorowych ptaków, takich jak Amy Winehouse czy Boy George. Nasza moda jest bardziej zachowawcza i komercyjna. To warunek, aby stać się u nas gwiazdą telewizji. Jako przykład podał Dorotę Wellman, która według niego jest klasycznym wzorcem braku

Dyskusje na temat: oryginalny moda