• Informacje na temat:

  oryginalny prezent

Artykuły na temat: oryginalny prezent
 • Jennifer Lopez nie spodziewała się takiego prezentu od ukochanego

  Z okazji rocznicy dwóch lat razem Alex Rogriquez zrobił Jennifer Lopez nie lada niespodziankę. Gwiazda nie spodziewała się, że ukochany wymyśli dla niej tak oryginalny prezent i zafunduje jej… remont mieszkania. Nie będzie to jednak zwykłe, prozaiczne przedsięwzięcie, gdyż pracą zajmie się jedna z idolek Jennifer Lopez.

 • "Jesteśmy oryginalni"

  ..., który kilkanaście lat temu był czymś niepowtarzalnym i oryginalnym, który jako pierwszy w tym kraju grał muzykę będącą mieszanką metalu i rapu, tak po prostu zniknął. Chciałem, aby to wszystko...

 • Prezent od Plateau

  Zespół, który w ubiegłym tygodniu wydał drugą płytę "Mistrz tupetu i jego bezczelny cyrk", postanowił zrobić prezent swoim fanom.

 • Co w prezencie pod choinkę?

  Dla zabieganych i zapracowanych osób najlepszym prezentem jest wspólnie spędzony czas. Możemy oczywiście w Wigilię zasiąść przed telewizorem, żeby po raz kolejny obejrzeć film "Kevin sam w domu", ale(...), prezentujemy zestawienie najciekawszych propozycji filmowych na DVD i Blu-ray.

 • VOX z prezentem na 40-lecie. Zobacz teledysk "Porwij mnie"

  ...tworzyć na najwyższym poziomie i w oryginalnym stylu" - mówi Witold Paszt, lider zespołu Vox . "Oczywiście jest to też dla nas podróż sentymentalna do czasów naszej młodości! A potraktowaliśmy ją(...) publiczności, która ma podobne pesele do naszych i pamięta wersję angielską. To jest swego rodzaju prezent od nas dla nich z okazji #40latVOX" - podkreśla Witold Paszt. Za najnowszy aranż...

 • Hey z podwójnym prezentem (płyta "CDN")

  ..., może nawet osiem utworów (prawdopodobnie w wersjach oryginalnych, niezmienionych), jeszcze nawet nie zrobiliśmy razem prób. Dużo ludzi, którzy słuchają Heya teraz, nie wiedzą nawet, kim jest Piotrek...

 • Filmowy prezent na Dzień Dziecka

  W poniedziałek, 17 maja, w warszawskim Empiku Junior do przeczytania książki oraz do obejrzenia filmu "Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga" zachęcali Anna Dereszowska, Zbigniew Suszyński oraz... smok Hektor we własnej osobie.

 • Płyty od św. Mikołaja: Świąteczne nowości na prezent

  Szukasz muzyki, która wyczaruje w twoim domu niezwykły, świąteczny nastrój? Masz dość kolęd w "tradycyjnych" aranżacjach? A może potrzebujesz inspiracji związanych z wyborem prezentu na Mikołajki? Zobacz, co wybraliśmy dla ciebie spośród świątecznych nowości płytowych...

 • Bielszczanie zobaczyli Fiata 126p, którego otrzyma aktor Tom Hanks

  Bielszczanie w niedzielę zobaczyli białego Fiata 126p, który jesienią powędruje do Stanów Zjednoczonych jako prezent dla aktora Toma Hanksa. Pomimo 43 lat, auto wygląda jakby właśnie zjechało z taśmy montażowej bielskiej Fabryki Samochodów Małolitrażowych.

 • Matrix dla kolekcjonerów

  Firma Warner Bros. Poland sprawiła gwiazdkowy prezent wielbicielom filmu "Matrix". Od 11 grudnia na kasetach video i płytach DVD można kupić unikalne, kolekcjonerskie wydanie filmu.

Zdjęcia na temat: oryginalny prezent
Wideo na temat: oryginalny prezent