• Informacje na temat:

  oryginalny serwis

Artykuły na temat: oryginalny serwis
 • "Boże Ciało" i "Parasite" w lutym w serwisie Player.pl

  Serwis Player.pl przedstawił program na nadchodzące dni. Wśród lutowych nowości znalazły się polski kandydat do Oscara "Boże Ciało" oraz laureat tegorocznej gali - południowokoreański "Parasite".

 • Grzegorz Ciechowski jako Obywatel G.C.: Zobacz oryginalny teledysk "Nie pytaj o Polskę"

  Do sieci trafił po raz pierwszy oficjalnie oryginalny teledysk "Nie pytaj o Polskę" Obywatela G.C. w reżyserii Małgorzaty Potockiej.

 • "Dirty Diana" Popka popularniejsza od oryginalnego klipu Michaela Jacksona

  Wydaje się to nieprawdopodobne, ale teledysk do coveru "Dirty Diana", wrzucony do sieci ponad dwa lata temu przez Popka, ma więcej wyświetleń niż oryginalny klip Michaela Jacksona.

 • Limp Bizkit: Powrót oryginalnego składu

  Amerykańscy pionierzy nu metalu z Limp Bizkit - w oryginalnym składzie - szykują się do wydania nowego materiału. Album, jak ujawnił frontman kapeli Fred Durst, będzie nosił tytuł "Gold Cobra".

 • Po autograf najlepiej do AC/DC

  Oryginalny ranking przygotował kanadyjski serwis HoundsTV. Dziennikarze wyróżnili rockowych artystów, którzy najlepiej... rozdają autografy.

 • "Swingersi": Ponad 140 tysięcy widzów w weekend otwarcia

  Komedia "Swingersi" w miniony weekend ściągnęła do kin ponad 141 tysięcy widzów i zajęła pierwsze miejsce wśród polskich filmów w zestawieniu box office - poinformował dystrybutor obrazu Mówi Serwis.

 • Serialowa parodia "MacGyvera"

  Jeszcze w tym roku NBCUniversal uruchomi nowy serwis streamingowy Peacock. Jedną z oryginalnych produkcji, jakie się tam pojawią, będzie serial "MacGruber", będący parodią popularnego w latach 80. "MacGyvera".

 • Serialowa ekranizacja "Nowego wspaniałego świata"

  Klasyczna powieść Aldousa Huxleya "Nowy wspaniały świat" doczekała się już dwóch telewizyjnych adaptacji. Jeszcze w tym roku na nowym amerykańskim serwisie streamingowym Peacock pojawi się kolejna, serialowa wersja książki Huxleya. Będzie to jedna z pierwszych oryginalnych produkcji tego serwisu, która powstaje w koprodukcji ze Sky Atlantic.

 • Znamy szczegóły rebootu "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną"

  Według pierwotnych planów 5 maja tego roku miały rozpocząć się zdjęcia do rebootu kultowego horroru „Teksańska masakra piłą mechaniczną” Tobe’a Hoopera. Pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany filmowców, którzy zmuszeni zostali do zmiany terminów. Serwis The Illuminerdi dotarł do szczegółów tego projektu, którego produkcją zajmie się Fede Alvarez, reżyser rebootu „Martwego zła”.

 • Margaret z nową piosenką dla Rak'n'Roll Music. Posłuchaj utworu "Nowe plemię"

  ... "Przebiśniegi"  stworzoną w ramach Rak'n'Roll Music.  Sprawdź tekst piosenki "Przebiśniegi" w serwisie Teksciory.pl! Tydzień później na jej kanale pojawił się kolejny utwór "Nowe plemię(...)" w serwisie Teksciory.pl! "Bardzo mocno Ci kibicuję, leć wysoko i rób to co kochasz", "Raduje to moje serce ze udzielasz się w takich inicjatywach i pomagasz innym osobom" - pisali fani w komentarzach...

Wideo na temat: oryginalny serwis