• Informacje na temat:

  oscary 2013 - wpadka jennifer lawrence

Artykuły na temat: oscary 2013 - wpadka jennifer lawrence
 • Oscarowa wpadka Jennifer Lawrence

  Co prawda nie otrzymała Oscara - nie była nawet nominowana - ale po oscarowej gali znów mówi się tylko o niej. Jennifer Lawrence po raz kolejny zaliczyła spektakularną oscarową wpadkę.

 • Jennifer Lawrence: Królowa wpadek

  Jennifer Lawrence jest jedną z najbardziej uznanych i najpopularniejszych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Gwiazda podbiła serca widzów występem w serii "Igrzyska śmierci". Z kolei krytycy docenili ją za role w "Do szpiku kości", "Poradniku pozytywnego myślenia" i "American Hustle".

 • Oscary 2013: Znamy laureatów

  ..."Operacja Argo" za najlepszy film, aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oraz wyróżnione czterema statuetkami, w tym za reżyserię dla Anga Lee, "Życie Pi" - oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

 • Jennifer Lawrence: Trzecia nominacja do Oscara

  Amerykanka Jennifer Lawrence ma 23 lata, prawie tyle samo ról na koncie i trzecią okazję do walki o Oscara. 2 marca może otrzymać drugą złotą statuetkę - tym razem za drugoplanową rolę w "American Hustle" - co uczyniłoby ją najmłodszą aktorką z dwoma Oscarami.

 • Jennifer Lawrence z... wąsami!

  Jennifer Lawrence po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans. Hollywoodzka gwiazda zaprezentowała się fotoreporterom z... wąsami!

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Jennifer Lawrence: Faceci sprawiają mi przykrość

  Jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek Hollywood - Jennifer Lawrence - narzeka, że nikt nie zaprasza jej na randki, a sobotnie wieczory musi spędzać samotnie. Marzy jej się, by stanąć na ślubnym kobiercu.

 • Potknęła się biegnąc po Oscara!

  Jennifer Lawrence zaliczyła wpadkę podczas oscarowej gali. 22-letnia gwiazda, która za rolę Tiffany w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia" otrzymała Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa, upadła wchodząc na scenę...

 • Największe "afery" 2013

  Piersi Angeliny Jolie, łobuzerski urok Jennifer Lawrence, lesbijski seks "Życia Adeli", zadyma w Starym Teatrze - tymi sprawami emocjonowaliśmy się w 2013 roku.

 • Rami Malek miał wypadek podczas oscarowej gali

  W 2013 roku Jennifer Lawrence upadła, gdy szła odebrać swojego Oscara za "Poradnik pozytywnego myślenia" i tym samym jeszcze bardziej skupiła na sobie uwagę mediów oraz obecnych na ceremonii. W 2019 roku swoją oscarową wpadkę zaliczył Rami Malek. Wyróżniony Oscarem za rolę Freddie'ego Mercury'ego w "Bohemian Rhapsody" aktor upadł, gdy schodził ze sceny po wygłoszeniu mowy dziękczynnej.