• Informacje na temat:

  ostałowska operacje plastyczne

Artykuły na temat: ostałowska operacje plastyczne
 • Producenci zasugerowali Ostałowskiej operację plastyczną

  Dominika Ostałowska (41 l.), która od dwunastu lat wciela się w Martę Mostowiak w "M jak miłość", od jakiegoś czasu nie dostaje propozycji zawodowych. Producenci zaproponowali jej więc... poprawę urody.

 • Ostałowska poprawiła swoją urodę?

  Dominika Ostałowska (42 l.) jakiś czas temu zapewniała, że nigdy nie zdecyduje się na żadną operację plastyczną. Jej ostatnie zdjęcia budzą pewne podejrzenia, czy dotrzymała słowa...

 • "M jak miłość": Dominika Ostałowska krytykuje inne gwiazdy!

  Gdy pewne osoby z branży zasugerowały aktorce by poddała się operacji plastycznej, ona się tylko zaśmiała. Teraz śmieje się z gwiazd, które poszły pod skalpel!

 • Aktorstwo to magia

  ...dar i doceniam, że mogę tego doświadczać. Wróćmy do Nicole Kidman. Przez operacje plastyczne jej mimika bardzo się zmieniła... - Nie przeszkadza mi nawet jej nabotoksowane czoło...

 • Wojna na seriale

  Ważka. Ścigany przez policję ucieka z kraju. Dzięki pomocy przyjaciela, Piekarza (Witold Dębicki), trafia do szwajcarskiej kliniki chirurgii plastycznej prowadzonej przez profesora Michalskiego (Jan(...) o popełnienie morderstwa wraca do rodzinnego domu. Mimo, iż zapewnia najbliższych o swojej niewinności, ci nie chcą jej wierzyć. W serialu zagrali m.in. Dominika Ostałowska, Kinga Preis, Mirosław Baka...

 • Koks, lewatywa i show-biznes

  "Do alkoholizmu wszyscy już się przyznali. Bariera, której się długo nie przekroczy, to narkotyki" - mówi Karolina Korwin-Piotrowska o polskim show-biznesie. Autorka programu "Magiel towarzyski" zarzuca polskiej prasie kolorowej, że "czytelników traktuje jak debili", krytykuje również rodzime gwiazdy.

 • Discovery: In vitro, stalking i survival

  Przejmujący dokument o zapłodnieniu in vitro emitowany na kanale TLC, czy problem stalkingu - w tym sezonie Discovery Networks stawia na programy społeczne. Jednak na antenie Discovery nie zabraknie również rozrywki i emocji, których dostarczy łowca przygód Bear Grylls.

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?

Wideo na temat: ostałowska operacje plastyczne
 • Ostałowska o operacji plastycznej

  Ostatnio prasa kolorowa donosiła, że jeden z producentów zasugerował Dominice Ostałowskiej, która od dwunastu lat wciela się w Martę Mostowiak w "M jak miłość", poprawę urody. Aktorka od pewnego czasu nie otrzymuje bowiem nowych propozycji zawodowych. Ile w tym prawdy?