• Informacje na temat:

  ostałowska rodzina

Artykuły na temat: ostałowska rodzina
 • ​Hubert Zduniak i Dominika Ostałowska: Smutny koniec wielkiej miłości

  Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Kilka lat tworzyli szczęśliwy związek. Niestety, nie przetrwał próby czasu. Od czasu ich rozstania o aktorze niewiele słychać. Co dzisiaj robi Hubert Zduniak?

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • ​Dominika Ostałowska: Burzliwe losy gwiazdy "M jak miłość"

  Dominika Ostałowska już od prawie 20 lat gra w "M jak miłość". Przez te lata przed jej serialową bohaterką scenarzyści stawiali wiele wyzwań i problemów. Nie inaczej było w życiu prywatnym aktorki.

 • Dylematy Ostałowskiej

  Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego filmu produkowanego w ramach Programu "30 minut". W debiucie Michała Wnuka "Co mówią lekarze" jedną z głównych ról gra Dominika Ostałowska.

 • Dominika Ostałowska: Mój syn będzie aktorem!

  Dominika Ostałowska (45 l.) twierdzi, że jej 13-letni syn Hubert jest niezwykle utalentowany i w przyszłości zostanie zawodowym aktorem. - Dla mnie to zrozumiałe, że dzieci chcą iść w ślady rodziców - opowiada gwiazda "M jak miłość".

 • Ostałowska utrzymuje męża

  Dominika Ostałowska nie trafiła najlepiej. Popularna aktorka musi się nieźle natrudzić aby utrzymać swoją rodzinę. A wszystko przez to, że jej mąż, również aktor, rzadko pracuje.

 • Dominika Ostałowska walczy z traumą z dzieciństwa

  Gdy na prezentacji ramówki Polsatu wszyscy goście doskonale się bawili i z uśmiechem pozowali fotoreporterom, Dominika Ostałowska (47 l.) trzymała się na uboczu. Wyglądała, jakby myślami była gdzieś(...) życia". Irena Ostałowska pragnęła, by córeczka cieszyła się życiem jak jej rówieśnicy. - A ja swoje, najpierw lekcje, potem ewentualnie nagroda - mówi. - Często pisałam do mamy listy w poczuciu winy...

 • Ślub - tak, wesele - już nie

  Dominika Ostałowska zdradza kulisy ślubu Marty i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość".

 • Dominika Ostałowska wyciągnęła rękę do byłego! Piękny gest!

  Ich małżeństwo rozpadło się w 2009 roku. Wówczas Dominika Ostałowska (46 l.) i Hubert Zduniak (45 l.) rozstawali się w nieprzyjemnej atmosferze, a teraz? Teraz były mąż aktorki może na nią liczyć!

 • Młoda para i ta trzecia

  Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) staną wreszcie na ślubnym kobiercu!

Zdjęcia na temat: ostałowska rodzina
Dyskusje na temat: ostałowska rodzina
 • Re: "M jak miłość": Dominika Ostałowska wraca do serialu!

  BARDZO SIĘ CIESZĘ ,BARDZO, ALE TO BARDZO!

 • Re: "M jak miłość": Dominika Ostałowska nie wraca na stałe!

  CO TO JEST DO CHOLERY ? Jeśli to prawda , to zawiodłam się na produkcji ‚M jak miłość’. RODZINA MUSI SIĘ TZYMAĆ RAZEM !!!! , a nie tylko STAWIAĆ NA MŁODYch. Jeśli rodzine Mostowiaków rozbijacie, czyli stare filary serialu wywalacie z serialu (jak np:,Dominikę Ostałowską) , to my widzowie 40-latkowie i starsi też wam pokażemy środkowy palec. I oglądalność wam spadnie do 2 mln, a może jeszcze mniej

 • Re: "M jak miłość": Dominika Ostałowska wraca do serialu!

  Fajnie ze Marta wroci , bardzo lubilam ten stary sklad Mostowiakow. Byle na stale.Dla mnie podstawa tego serialu powinna byc rodzina Mostowiakow.Powinni sie zmieniac inni bohaterowie.

 • Re: "M jak miłość": Dominika Ostałowska nie wraca na stałe!

  Drodzy Naiwni Fani Serialu! Zrozumcie wreszcie, że w tym wszystkim chodzi o lokowanie produktu i zarabianie kasy na reklamach. Scenariusz jest podporządkowany osiąganym zyskom. A wy biadolicie, że jakaś rodzina jest rozbijana, albo przeżywacie jakiś wątek serialowy. Opamiętajcie się i zajmijcie realnym życiem, a nie serialowymi bzdurami.

 • Re: "M jak miłość": Kto następny?

  Kiedyś to był taki fajny serial a teraz zrobili z niego totalnego gniota.Od kiedy wtopili z ta śmiercią Hanki w kartonach to już na zawsze pozostanie łatka serialu'kartony';)Ostałowska w roli sędziny(...) do wojska):):):):):):):):):)Niby rodzina Mostowiaków taka idealna,bo rodzina musi trzymac się razem itd itd a w serialu w ogóle tego nie widać.I ta Lipowska jest tak mocno denerwująca i to jej gumowe

 • Re: Edyta wprowadzi ferment

  Ta miągwa Ostałowska wcisnęła swojego synka do serialu,to trzeba było na sił stworzyć mu rolę i jakiś bzdurny wątek!!!! Głupio się tłumaczy że dzieciak chciał!! A czy inni jak będą chcieli ,to też(...) chciał go oglądać!! Chyba tylko rodzina będzie się nim zachwycać.