• Informacje na temat:

  ostaszewska chyra

Artykuły na temat: ostaszewska chyra
 • Andrzej Chyra w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej

  Coraz więcej wiadomo na temat obsady najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Masażysta", znanego również jako "Wonder Żenia". Poza Mają Ostaszewską, Agatą Kuleszą i Weroniką Rosati wystąpią w nim Alec Utgoff i Andrzej Chyra. Premiera filmu wstępnie planowana jest na październik tego roku.

 • Chyra i Ostaszewska u Szumowskiej

  Rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Nowhere". W rolach głównych występują: Andrzej Chyra, Mateusz Kościukiewicz, Maja Ostaszewska, Maria Maj, Łukasz Simlat i Tomasz Schuchardt.

 • Ostaszewska i Chyra: Trudny związek

  Zakończył się pierwszy etap zdjęciowy do filmu obyczajowego, zatytułowanego "Miłość w Mieście Ogrodów". W rolach głównych występują Grażyna Szapołowska, Maja Ostaszewska i Andrzej Chyra. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialni są Ingmar Villqist oraz Adam Sikora.

 • Teatralny Andrzej Chyra

  Andrzej Chyra znalazł się wśród laureatów nagród miesięcznika "Teatr" za sezon 2006/2007. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w poniedziałek w Akademii Teatralnej w Warszawie.

 • W "Giovannim" grają również m.in. Danuta Stenka, Maja Ostaszewska i Roma Gąsiorowska. Sztuka, dla której bezpośrednim odniesieniem jest słynna opera "Don Giovanni" z muzyką Wolfganga Amadeusza Mozarta, jest próbą przełożenia na współczesne czasy mitu Don Giovanniego. Przedstawienie ma formę teatralną, ale nie brakuje w nim także elementów operowych. Arii nie wykonują jednak aktorzy, lecz znani...

 • Ostaszewska niczym biblijna Ewa

  ..."To film o niemożliwej miłości, namiętności i walce z samym sobą" - mówi Maja Ostaszewska, gwiazda najnowszej produkcji Małgośki Szumowskiej. We "W imię..." znana z "Przepisu na życie" aktorka, zagrała kobietę, która zakochuje się w duchownym.

 • Chyra i Cielecka w "Post mortem..."

  Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Danuta Stenka i Maja Komorowska zagrają w filmie "Post Mortem opowieść katyńska". Pomimo że zdjęcia do najnowszego i chyba najbardziej osobistego filmu Andrzeja Wajdy rozpoczną się 3 października, reżyser postanowił wcześniej spotkać się z dziennikarzami i opowiedzieć o tym, jaki będzie to film...

 • Maja Ostaszewska: To nasz karnawał

  Maja Ostaszewska jest jedną z gwiazd trwającego właśnie festiwalu filmowego w Gdyni. Aktorka opowiada o konkursowych produkcjach i swoich planach zawodowych.

 • Andrzej Chyra triumfuje za granicą

  Andrzej Chyra zdobył specjalne wyróżnienie jury jubileuszowej 20. edycji serbskiego European Palic Film Festival. Jego rola w "W imię..." - najnowszym obrazie Małgośki Szumowskiej - została określona "jedną z najlepszych i najodważniejszych kreacji w kinie europejskim ostatniej dekady".

 • Maja Ostaszewska: Z planu na plan

  Maja Ostaszewska zakończyła niedawno pracę na planie najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong", a już ma kolejne propozycje. Jeszcze w maju artystka wejdzie na plan kolejnej serii "Przepisu na życie".

Zdjęcia na temat: ostaszewska chyra
Wideo na temat: ostaszewska chyra
 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  W tym odcinku: - magiczny powrót do lat dzieciństwa za sprawą Marka Koterskiego. Byliśmy na premierze filmu „7 uczuć”: Małgorzata Bogdańska, Maja Ostaszewska, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Michał Koterski, Cezary Pazura, Andrzej Chyra - kontrowersyjny pokaz Doroty Goldpoint: Dorota Goldpoint, Olga Kalicka, Wiganna Papina, Małgorzata Potocka, Ewa Pacuła, Michalina Sosna, Tomasz Jacyków

Dyskusje na temat: ostaszewska chyra