• Informacje na temat:

  ostaszewska dzieci

Artykuły na temat: ostaszewska dzieci
 • Maja Ostaszewska świętuje z uczniami

  Nie lubi mięsa, za to kocha biżuterię - czyżby to był przepis na młody wygląd Mai Ostaszewskiej? Aktorka we wtorek, 3 września, świętuje 47. urodziny. Ostaszewska, która jest mamą dwojga dzieci, postanowiła przy tej okazji złożyć życzenia uczniom.

 • Maja Ostaszewska: Słucham intuicji

  Znakomita aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Maja Ostaszewska lubi grać role, które mogą ją czegoś nauczyć. Choć kocha pracę w zawodzie, najważniejsza jest dla niej rodzina.

 • Maja Ostaszewska: Dawać dobry przykład

  Urodzona aktywistka. Maja Ostaszewska swoją popularność wykorzystuje do tego, by udowodnić, że warto dbać o innych.

 • ​Maja Ostaszewska opublikowała wzruszające zdjęcie z partnerem

  Maja Ostaszewska i Michał Englert są już razem 14 lat. Para bardzo strzeże swojej prywatności i rzadko pojawia się wspólnie podczas oficjalnych wyjść. Z okazji urodzin, za pośrednictwem mediów społecznościowych Maja postanowiła złożyć życzenia ukochanemu.

 • Maja Ostaszewska na Strajku Kobiet

  ..."Stop przemocy wobec kobiet", "No women, no kraj", "W kwestii praw kobiet nie ma i nie będzie żadnego kompromisu" - to niektóre hasła, z jakimi przeszli w środę ulicami Warszawy uczestnicy manifestacji związanej z Międzynarodowym Strajkiem Kobiet. Na pl. Konstytucji głos zabrała m.in. aktorka Maja Ostaszewska.

 • Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz: Wojna trwa nadal

  Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz już kilka razy spotykali się na planie. Wkrótce zagrają parę w najnowszym filmie Marka Koterskiego "7 uczuć". – Uwielbiamy razem pracować – zapewniają.

 • Maja Ostaszewska: Chce chronić dzieci

  W dzieciństwie wiele wycierpiała. Bała się, że jej dzieci czeka podobny los. Postanowiła zrobić wszystko, by im tego oszczędzić.

 • Maja Ostaszewska: Rybka feministka

  Obawia się, żeby nie znudzić sobą widzów. Dlatego Maja Ostaszewska stara się nie grać podobnych ról jedna po drugiej. Po Beatce z "Przepisu na życie" przyjdzie czas na poważne kreacje filmowe. Żabcia, Rybka... Pani serialowi rodzice przepadają za zdrobnieniami. Pani również lubi tak nazywać bliskich? Maja Ostaszewska: - Nie cierpię. Ta postać w ogóle nie ma nic wspólnego ze mną, dlatego tym...

 • Maja Ostaszewska miałaby zagrać Edytę Górniak? Aktorka komentuje

  Jak Maja Ostaszewska zareagowała na informację, że Edyta Górniak wybrałaby ją do głównej roli w filmie biograficznym na jej temat?

 • Maja Ostaszewska o lalkach swojego dzieciństwa

  Maja Ostaszewska przy okazji zbliżających się świąt wspomina ze swojego dzieciństwa luksusowe lalki, które jej tato otrzymał od... włoskiej księżniczki.

Zdjęcia na temat: ostaszewska dzieci
Wideo na temat: ostaszewska dzieci
 • "W głowie się nie mieści": Wywiad z Mają Ostaszewską

  – Ten film będzie wspaniałą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pomysł jest niezwykły, wręcz fenomenalny – mówi Maja Ostaszewska. – „W głowie się nie mieści” to mądra historia, niosąca w sobie wiele humoru oraz pięknego, pozytywnego przekazu. Filmy Pixara są pełne akcji, ale zawsze przekazują też mądre, oczyszczające, wzruszające wartości: przyjaźń, lojalność, odwagę, wiarę w siebie.

 • "Diagnoza": Adam Woronowicz o zemście Jana

  Jan (Adam Woronowicz), wielki przegrany premierowej serii, szybko stanie na nogi. Czy będzie chciał zemścić się na Annie (Maja Ostaszewska), czy może zrezygnuje z odwetu dla dobra dzieci?

Dyskusje na temat: ostaszewska dzieci