• Informacje na temat:

  ostatni akcent

Artykuły na temat: ostatni akcent
 • Akcent: Zenek Martyniuk wysyła "Ostatni list". Zobacz teledysk

  Dowodzony przez Zenka Martyniuka zespół Akcent zaprezentował teledysk do piosenki "Ostatni list".

 • Akcent solo ("My Lady")

  Niektórzy mogą się mocno zdziwić oglądając najnowszy teledysk Akcent - nie chodzi tu bowiem o zespół disco polo dowodzony przez Zenka Martyniuka.

 • Akcent: Zobacz wakacyjny teledysk "Si Me Quieres"

  Do sieci trafił wakacyjny klip "Si Me Quieres" rumuńskiej grupy Akcent (nie mylić z zespołem disco polo dowodzonym przez Zenka Martyniuka o tej samej nazwie).

 • Zenon Martyniuk (Akcent) w "Szansie na sukces". Kto wygrał?

  Zespół Akcent pojawił się w programie pierwszy raz. Oprócz Zenka Martyniuka w jury znaleźli się: klawiszowiec zespołu Akcent, Ryszard Warot oraz autorka tekstów grupy, Marzanna Zrajkowska . Zadaniem gości było wysłuchanie siedmiu uczestników i wyłonienie zwycięzcy, który powalczy o występ w wielkim finale. Wygrany ostatniego etapu będzie mógł pokazać się podczas koncertu Debiutów na...

 • Zenon Martyniuk (Akcent) przed Sylwestrem z Dwójką w Zakopanem. Było o krok od wpadki

  ...2019 r. będzie wyjątkowy dla Zenka Martyniuka. Nazywany królem disco polo wokalista obchodził będzie swoje 50. urodziny, 30. rocznicę ślubu z Danutą i trzy dekady z grupą Akcent.

 • Nowy akcent królowej Elżbiety II

  Brytyjska aktorka Helen Mirren, która sportretowała Elżbietę II w oscarowym filmie "Królowa" z 2006 oku. uważa, że akcent królowej brytyjskiej w ostatnich latach uległ zmianie. Monarchini pozwala sobie na większą swobodę i czasem brzmi wręcz jak "osoba z ludu"...

 • Islandzki Múm z polskimi akcentami

  Niedzielny (12 września) koncert islandzkiej formacji Múm zainaugurował 8. edycję krakowskiego Sacrum Profanum. Niezwykły, okraszony gościnnymi występami artystów - także polskich - występ znakomicie zaakcentował wyjątkowy charakter całego festiwalu.

 • Akcent polskich emigrantów

  ...akcent polskich emigrantów... Normalna zawodowa praca. W ostatnich latach polscy aktorzy zatrudniani byli w Hollywood głównie w rolach rosyjskich agentów, dość wspomnieć epizody Jerzego(...)Ostatnia kinowa pozycja w pańskiej filmografii to "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego z 2010 roku. Trzy lata żaden reżyser nie zaproponował panu filmowej roli i nagle pojawia się oferta ze Stanów...

 • "Ostatni klaps" najgorszym filmem roku

  Oceniająca filmowe wpadki w polskim kinie Akademia Węży przyznała 1 kwietnia swoje doroczne nagrody. Najwięcej wyróżnień i tytuł najgorszego filmu roku otrzymał "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły, który triumfował w aż 5 kategoriach.

 • Zenon Martyniuk (Akcent) gwiazdą Sylwestra z Dwójką w Zakopanem. Zdradził tajemnicę Jacka Kurskiego

  Po raz trzeci z rzędu dowodzona przez Zenka Martyniuka grupa Akcent będzie jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką w Zakopanem.

Wideo na temat: ostatni akcent