• Informacje na temat:

  ostatni blok

Artykuły na temat: ostatni blok
 • Grand Festival Róbrege pamięci Roberta Brylewskiego. Izrael po raz ostatni (teledysk "Voting")

  Na kilka dni przed Grand Festival Róbrege (sobota 29 września, namiot festiwalowym przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie) do sieci trafił teledysk "Voting" grupy Izrael, która po raz ostatni pojawi się na scenie. Przypomnijmy, że impreza jest dedykowana pamięci zmarłego 3 czerwca Roberta Brylewskiego, wokalisty, gitarzysty, kompozytora i współzałożyciela zespołów Kryzys, Brygada Kryzys...

 • Mezo: Podwójne "Wyjście z bloków"

  W poniedziałek, 25 lipca do sklepów trafi reedycja ostatniej płyty Mezo/Tabb zatytułowanej "Wyjście z bloków". Na bonusowym albumie znajdą się nowe utwory oraz teledyski. Płyta dostępna jest już w internetowym sklepie MELO.PL .

 • "Ostatnia rodzina" : Oni

  W 1977 roku na jednym z osiedli z wielkiej płyty w Warszawie dochodzi do drobnego incydentu. Rodzice załatwiają osobne mieszkanie dla swojego dorosłego syna Tomasza. Nic dziwnego, ale... Odcięcie przysłowiowej pępowiny nie jest czymś radykalnym. Ukochana pociecha mieszka blok obok. Cały proces "pozbywania się" dziecka z domu jest niezwykle skomplikowany. Niby samemu, ale jednak w strachu. Niby...

 • Recenzja "Albo Inaczej": Z bloków na estrady

  ...gatunek muzyczny z własnym dziedzictwem, wielobarwnością i dozwoloną interpretacją. Szczególnie ta ostatnia rzecz jest nie do przecenienia w świecie, niechętnie patrząca na instytucję coveru. Osiem(...) "Teleexpressu" o "Kebonafajdzie" (Quebonafide). To właśnie ostatni - jakże znamienny - przykład na to, jak traktowany jest gatunek wyprzedający sale klubowe w całym kraju i okupujący tydzień w tydzień...

 • Maria Czubaszek: Ostatni wywiad

  Fascynowała ją śmierć. Lubiła o niej mówić, co więcej – żartowała z niej. Ale też przyznawała, że gdy nadejdzie, wolałaby przy tym nie być. W tym była zgodna ze swoim idolem Woodym Allenem, którego wielbiła. Większą miłością darzyła jedynie swojego męża Wojciecha Karolaka. To ostatni wywiad, jakiego udzieliła "Życiu na Gorąco" przed śmiercią w 2015 roku.

 • Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie: 30 tys. złotych kary

  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie (Mazowieckie) zdecydowała o karze za organizację w tym mieście cyklu wydarzeń muzycznych "Koncertowanie pod blokami". Władze miasta odpowiedziały na zarzuty.

 • Sanepid był przeciwny koncertowi Kasi Kowalskiej w Ciechanowie

  Z uwagi na zagrożenia zdrowotne Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie (Mazowieckie) była przeciwna organizowaniu w tym mieście wydarzeń muzycznych w ramach cyklu "Koncertowania pod blokami". Jak podała w poniedziałek, o swym stanowisku informowała wcześniej Urząd Miasta.

 • Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie: Sanepid wszczyna postępowanie

  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie (Mazowieckie) wszczęła postępowanie administracyjne w sprawie organizacji w tym mieście cyklu wydarzeń muzycznych "Koncertowanie pod blokami". W sprawie odrębne czynności prowadzi też policja i prokuratura.

 • Na planie "Rojst": Podróż do przeszłości

  Na opustoszałym osiedlu na warszawskim Wilanowie zapada cisza. Reżyser Jan Holoubek do megafonu krzyczy słowo "Akcja", a ekipa filmowa, zarówno ta zgromadzona w ciasnym wnętrzu peerelowskiego mieszkania, jak i na placu przed blokiem, nagle milknie i poważnieje. W środku kręcona jest właśnie intymna scena pomiędzy Dawidem Ogrodnikiem ("Ostatnia Rodzina") i Magdaleną Walach ("Ziarno prawdy"). To...

 • Antonio Banderas: Oceńcie Picassa sami

  ..."Urodziłem się kilka bloków od miejsca, w którym przyszedł na świat Picasso" - wspomina Antonio Banderas, który w najnowszej produkcji National Geographic "Geniusz: Picasso" wciela się w postać słynnego malarza.

Zdjęcia na temat: ostatni blok
Dyskusje na temat: ostatni blok
 • Re: Kiczowate reklamy z udziałem gwiazd

  Muszę się pochwalić - tak uodporniłem się na reklamy, że potrafię obejrzeć kilkuminutowy blok reklam i za chwilę nie potrafię wymienić ani jednej rzeczy, która był reklamowana. Nie pamiętam już kiedy ostatni raz kupiłem coś sugerując się reklamą. Przy mnie rynek reklam długo by nie pociagnął.

 • Re: Sensacyjny blok Polsatu

  Polsat jest najlepszy pod względem sensacyjnych seriali. Prison Break jest superowym serialem. Obejrzałem wszystkie odcinki. Ostatni sezon jest równie dobry jak pierwsza seria.

 • Re: "Lekarze" kontra "Ranczo"! Kto zwycięży?

  Marcin - 100% racji! Też nagrywam odcinki seriali na stacjach komercyjnych, a potem oglądam z przeskokiem reklam. Obecnie czas trwania reklam przewyższa czas trwania odcinka serialu! Absurd! A ostatni blok reklamowy tuż przed ostatnią sceną w serialu jest po prostu wkurzający!

 • Re: Alternatywy 4 - wczoraj i dziś

  Niby nie ma cenzury ,tale eraz ogladajac polski serial mozna popasc w desperacje wszystkie mieszkania odstawione i dopiete na ostatni guzik ,kuchnie Highlight itd itp brawo... a może po prostu z 2 różnych kątów zdjęcie zrobione?? to po pierwsze... blok oczywiscie ten który ma być jest na zdjeciu... chociaż w samym filmie grały też inne bloki - na przykład w scenie jak anioł 1 raz przyjeżdza