• Informacje na temat:

  ostatni dyżur

Artykuły na temat: ostatni dyżur
 • Weekend w kinie: Ostry dyżur

  Sześć filmów w tym dwie polskie produkcje, trafia na ekrany polskich kin w ostatni piątek września. "Botoks" Patryka Vegi opowie o polskiej służbie zdrowia, z kolei "Happy Olo" to dokumentalna ballada o podróżniku Aleksandrze dobie. Listę premier uzupełnia hollywoodzka "Linia życia", biograficzna "Maude", grecki film "Park" oraz familijna propozycja "Biegnij Amelio".

 • "Ostry dyżur" jako gra

  Już niebawem bohaterowie popularnego serial u telewizyjnego "Ostry dyżur" pojawią się w grze komputerowej. Prace nad nią trwają już od kilku miesięcy. Gracz będzie mógł wcielić się w postać młodego lekarza, który zostaje przydzielony do ekipy Ostrego Dyżuru, czyli po prostu będzie bawił się w doktora.

 • Premierowy "Ostry dyżur"

  Siostra Abby Lockhart grana przez Maurę Tierney, wyrasta na główną postać w 11. sezonie "Ostrego dyżuru", którego premierowy odcinek zobaczyć będziemy mogli na antenie Polsatu w środę, 8 kwietnia, o godz.17.

 • George Clooney wraca do "Ostrego dyżuru"!

  Jeden z australijskich magazynów podał niedawno informację, iż George Clooney ( "Gniew oceanu" , "Bracie, gdzie jesteś?" , "Złoto pustyni" ) wróci na plan kultowego serialu "Ostry dyżur". Aktor ma powtórzyć swoją rolę Douga Rossa co prawda tylko w trzech nowych odcinkach, ale i to na pewno zadowoli fanów cyklu i przystojnego lekarza.

 • Finałowy sezon "Ostrego dyżuru"

  Zanim przyjdzie pora pożegnania, znowu pojawią się ulubieni bohaterowie z "Ostrego dyżuru".

 • Pożegnanie "Ostrego dyżuru"

  Finałowy odcinek amerykańskiego serial u "Ostry dyżur" obejrzało w czwartek około 16,4 mln widzów.

 • Będzie kontynuacja "Ostrego dyżuru"

  ..."Ostry dyżur" wiecznie żywy. Z takiego założenia wychodzą chyba producenci stacji NBC, którzy planują podtrzymać ducha kończącego się już serial u.

 • Nie wróci do "Ostrego dyżuru"

  Julianne Margulies ujawniła, że odrzuciła ofertę wystąpienia w ostatnim sezonie serial u "Ostry dyżur".

 • Marzena Rogalska: Ostatnie urodziny przed pięćdziesiątką

  ..."Nie chcę wstawać o piątej rano" - mówi Marzena Rogalska, która w sobotę, 13 kwietnia, świętuje ostatnie urodziny przed pięćdziesiątką. Choć prezenterka lubi swoją pracę, liczy na to, że tego dnia będzie miała wolne. O pomoc przy torcie poprosi... Joannę Brodzik.

 • Ewa Gajewska pożegnała się z widzami Polsat News

  Prezenterka Polsat News, Ewa Gajewska, spodziewa się dziecka. W piątek, 2 marca, miała ostatni przed urlopem macierzyńskim dyżur redakcyjny,

Zdjęcia na temat: ostatni dyżur
Wideo na temat: ostatni dyżur
 • "Na dobre i na złe": Awans z zaskoczenia

  Tretter będzie miał dla Wiktorii niespodziankę… I gdy lekarka zakończy ostatni dyżur, wręczy jej plik dokumentów: - Powiem szybko… Dokumentacja na chirurgii jest w nie najlepszym stanie, brak pieczątek pod opisami operacji, no i PESELU na każdej stronie dokumentacji pacjenta… A jak wiadomo PESEL najważniejszy. Konkluzja: nie zapłacą za ponad 100 operacji… - Bagaż i dług duży, ale oddział

Dyskusje na temat: ostatni dyżur
 • Re: Ostatni odcinek "Lekarzy"

  i wszystkim marki serialu.... Jak dla mnie zbyt wczesne ogłoszenie porażki. Ps. wystarczy spojrzeć na ostry dyżur po odejściu boskiego Georga C. :)

 • Re: "Diagnoza": TVN kasuje serial!

  Ostatni (i jedyny) wartościowy serial o tematyce medycznej to Ostry Dyżur. Cała obsada naszego (wtedy nowo powstałego) SORu następnego dnia po emisji odcinka, miała o czym dyskutować. Czasem były to błędy scenarzystów, ale czasem dylematy, jak my poradzilibyśmy sobie w danej konkretnej sytuacji. Studenci zapytani na zajęciach, kto ma coś do powiedzenia na temat poprzedniego odcinka, też często