• Informacje na temat:

  ostatni filmik

Artykuły na temat: ostatni filmik
 • Książę Harry załatwił Meghan Markle pracę! Kompromitujący filmik hula w sieci

  W ostatnich dniach coraz częściej mówi się o tym, że po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii Meghan Markle (38 l.) ma w planach ponownie przyjmować propozycje filmowe. Właśnie do sieci wyciekło wideo, na którym możemy zobaczyć księcia Harry’ego (35 l.) załatwiającego pracę swojej żonie…

 • On wie, jak rozkręcić imprezę w pociągu!

  Na Facebooku furorę robi filmik, w którym pochodzący z Australii Peter Sharp rozkręca taneczną imprezę w pociągu.

 • Patricia Kazadi szczerze o swoich kompleksach! Pokazała filmik!

  Mogłoby się wydawać, że Patricia Kazadi (31 l.) nie ma powodów do tego, by mieć jakiekolwiek kompleksy. Jednak z ostatniego wpisu, który opublikowała w mediach społecznościowych, wynika, że aktorka zaniedbała ostatnio swoje ciało i jest jej z tego powodu źle.

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na

 • ​"Zniewolona": Co wydarzy się w ostatnim odcinku? Szokujące zakończenie!

  ..."Zniewolona", czyli niespodziewany hit wakacji, powoli zbliża się do końca. Ostatni odcinek serialu zobaczymy 30 sierpnia. Fani mają nadzieję, że serialowa Katia wreszcie będzie wolna i szczęśliwa. Czy w ostatnim odcinku jej los się odmieni?

 • Brian Harvey z East 17 bulwersuje: Chronicie pedofilów

  Ostatnie tygodnie nie są zbyt dobre dla Briana Harveya z grupy East 17. Wokalista najpierw zniszczył swoje pamiątkowe złote płyty, a kilka dni później w komentarzach na Youtube zwyzywał młodą wokalistkę i radio BBC One.

 • Córka Zbigniewa Wodeckiego szczerze o rodzinnym dramacie! Nie sądziła, że był to ostatni dzień z tatą

  Trudno uwierzyć, że minęły już trzy lata od śmierci Zbigniewa Wodeckiego (†67). Bliscy wybitnego muzyka chcą, by pamięć o nim trwała jak najdłużej, dlatego już niedługo odbędzie się odsłonięcie wyjątkowej wystawy poświęconej Wodeckiemu. Córka artysty zdecydowała się zdradzić kilka szczegółów dotyczących skweru w Krakowie, a także opowiedziała, jak wyglądały ostatnie dni ojca. Trudno się nie...

 • Pogrzeb Jana "Kyksa" Skrzeka

  W poniedziałek, 2 lutego, w rodzinnych Michałkowicach odbędzie się pogrzeb Jana "Kyksa" Skrzeka, lidera Śląskiej Grupy Bluesowej.

 • "M jak miłość": Ostatnie chwile…

  Łzy radości... i ból, który rozdziera serce. Zapraszamy na 1311 odcinek „M jak Miłość” i ostatnie spotkanie z Tomkiem Chodakowskim… Jak odejdzie jeden z najbardziej lubianych bohaterów serialu?

 • "Bohemian Rhapsody" w samochodzie hitem sieci

  Trzy dziewczyny w samochodzie, tańczące do utworu "Bohemian Rhapsody" stały się hitem internetu.

Wideo na temat: ostatni filmik
 • Urban rozsypuje hostię! "Duda, aport!"

  Jerzy Urban wciąż uwielbia prowokować. Na swoim kanale na youtube zamieszcza od jakiegoś czasu filmiki stanowiące komentarz do ostatnich wydarzeń w kraju. Tym razem postanowił zażartować sobie z nowego prezydneta, który podczas mszy świętej "uratował" spadającą hostię! Urban postanowił więc rozsypać na podłodze kilka hostii każąc pozbierać je Dudzie! Zabawne?

 • Urban pakuje plecak na Światowe Dni Młodzieży!

  Jerzy Urban od dłuższego czasu spełnia się w roli youtubera, zamieszczając w sieci często dość kontrowersyjne filmiki. Tym razem Urban postanowił zakpić sobie z organizowanych w Polsce Światowych Dni Młodzieży, które zaplanowano na ostatni tydzień lipca w Krakowie. Redaktor naczelny tygodnika "Nie" postanowił skompletować swój własny zestaw pielgrzyma, który składa się m.in. z różańca, "Biblii

 • Nagranie z wypadku Dody!

  Podczas ostatniego koncertu Doda spadła ze sceny i straciła przytomność. Została odwieziona do szpitala, gdzie przeszła serię badań. Do sieci trafił właśnie filmik, na którym widać, jak do tego doszło!