• Informacje na temat:

  ostatni odcinek majki

Artykuły na temat: ostatni odcinek majki
 • Bajkowy finał "Majki"

  ..."Gorzko! Gorzko!" - krzyczą goście weselni zebrani przed Bazyliką Mariacką w Krakowie. Oto Państwo Młodzi - Majka i Michał Duszyńscy. Przed nami finałowy odcinek serialu "Majka" .

 • "Majka" przegrała z "BrzydUlą"

  TVN rozpoczął emisję "Majki" 4 stycznia tego roku. Ostatni odcinek został wyemitowany 23 grudnia. Format był nadawany codziennie od poniedziałku do piątku, o godz. 17.55. Emisje serialu gromadziły(...) został wyemitowany 23 grudnia, tuż po ostatnim odcinku "Majki".

 • "Star Voice. Gwiazdy mają głos": Aleksiej Jarowienko zwycięzcą pierwszego odcinka

  W piątek, 28 lutego na antenie TVP2 wyemitowano pierwszy odcinek programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos".

 • "Majka": Jaki będzie finał?

  Oświadczyny w Toskanii, ślub w Krakowie - tak pożegnają się z widzami bohaterowie "Majki".

 • "Kontrola": Hit internetu premierowo w Cieszynie

  Pierwszy odcinek "Kontroli" odtworzono w Internecie ponad 13 mln razy. Siedem odcinków serialu obejrzano w sumie 30 mln razy. Z twórcami serialu o tematyce LGBT+ spotkają się w Cieszynie uczestnicy festiwalu "Kino na Granicy". Będzie to światowa premiera festiwalowa tego serialu.

 • BrzydUla w sukni ślubnej

  Ostatni odcinek serial u "BrzydUla" wyemitowany zostanie 22 grudnia i zapewne zaskoczy miłośników przygód Uli Cieplak, choćby dlatego, że zobaczą oni swą ulubienicę... w sukni ślubnej.

 • "Siostry" wygrały z konkurencją

  W sobotę, 16 stycznia, Jedynka wyemitowała ostatni odcinek "Sióstr". 13. epizodów serialu oglądało średnio 3,6 mln widzów.

 • Ala Boratyn wysyła "SMS"

  ...jeszcze trzy inne utwory zaśpiewane przez 17-letnią Alę. Są to "Już przestałam", "Ostatni raz" i "Wiesz o czym mówię". Poza tym na album trafiły przeboje alternatywnych grup Florence & The Machine, La(...) "Perkozem" Perkowskim, niegdyś gitarzystą T.Love. Serial "Majka" to jeden z ostatnich przebojów telewizji TVN. Opowiada o losach młodej dziewczyny bez pamięci zakochanej w fotografowaniu. Jej...

 • Przebije popularnością "BrzydUlę"?

  Poznamy ją w jednej z ostatnich scen "BrzydUli" i zaraz potem, zobaczymy pierwszy odcinek. W roli Majki debiutuje Joanna Osyda. 21-letnia aktorka ma wiele wspólnego z bohaterką, którą gra. Majka jest(...) takiej postaci" - twierdzi Osyda. Marzenia Majki o stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji, legną w gruzach, kiedy okaże się, że jest w ciąży. Dziewczyna będzie mocno zaskoczona. Nie wie, że kiedy...

 • Wiktoria Viki Gabor i "Szansa na sukces": Kto pojedzie na Eurowizję Junior 2019?

  Finalistka "The Voice Kids" Wiktoria Viki Gabor wygrała drugi odcinek "Szansy na sukces". W ten sposób 12-latka dołączyła do Nikoli Fiedor, zostając kolejną kandydatką do reprezentowania Polski podczas tegorocznej Eurowizji Junior.

Zdjęcia na temat: ostatni odcinek majki
Dyskusje na temat: ostatni odcinek majki
 • Re: Majka

  około 200. Około świąt jest koniec Majki :-( to ile będzie razem tych odcinków???????????? ostatni odcinek będzie 3 stycznia

 • Re: Majka

  ostatni odcinek będzie 3 stycznia ~ja :-) około 200. Około świąt jest koniec Majki :-( to ile będzie razem tych odcinków???????????? 3 stycznia zaczyna sie nowy serial Prosto w serce a ostatni odcinek Majki jest 23 grudnia

 • Re: Majka

  HAHA.Przcież ja już widziałam zdjęcia ze ślubu Majki i Michała Będzie on 21 grudnia tego roku i to będzie ostatni odcinek "Majki". Szkoda:( ale dobrze e będą razem :)

 • Re: Majka

  23 grudnia jest ostatni odcinek majki a od 3 stycznia zaczyna sie nowy serial z Muchą Prosto w serce

 • Re: Majka

  23 grudnia jest ostatni odcinek majki a od 3 stycznia zaczyna sie nowy serial z Muchą Prosto w serce nie wiem czemu myślisz że 23 grudnia skoro w 190 odcinku nie ma jeszcze ślubu zobaczysz że koniec będzie 3 stycznia a zaraz po majce tego samego dnia będzie 1 odcinek prosto w serce tak samo jak to było w przypadku brzyduli i majki

 • Re: Majka

  powiem wam tylko tyle,że będą razem no Majak z Michałem bo mam gazetę o serialach więc już wszystko wiem. Wezmą ze sobą ślub . 21 grudnia będzie ostatni odcinek i w tym odcinku będzie ślub Majki i Michała.jak będę wiedziała więcej to wam napisze na następnym odcinku :)

 • Re: Zostanie porwany!

  wie ktos ile jeszcze bedzie odcinkow majki 23 grudnia ewelina bedzie ostatni odcinek

 • Re: Kryzys zaufania między Majką a Michałem

  Nie zgadzam się z komentarzem Reni. Olka przyda się jeszcze nie raz. Ja mam pomysł na ostatni odcinek majki ,który jest z udziałem Aleksandry. Zaś z tymi wynikami to mam nadzieję ,że powakacyjny odcinek zacznie się jakoś logicznie!!! Pozdrawiam!!

 • Re: Pierwsza miłość

  no to tak. fakt mogli by juz watek Majki i Pawła pokazać .. ale ! Pierwsza Miłość kończy sie lada dzień ! 31 maja ostatni odcinek. i podejrzewam ze dopiero we wrzesniu dowiemy sie czy obydwoje bd razem .. muszą być razem !

 • Re: Junior pokaże rogi!

  zauawżyliście jak się zmienia brzuszek u Majki? Pół roku nic a teraz z odcinka na odcinek brzuch rośnie :PP ten kto ten brzuch doczepia chyba prawdziwej ciąży nie widział :( a joanna oscyda gra tak samo od 1 odcinka - wieje już trochę nuuuuudą - te same miny co odcinek no i kocha tego michała czy nie? chyba sama nie wie, zresztą on nie jest lepszy - tak kochał żonę dopóki nie zobaczył Majki. Dośc