• Informacje na temat:

  ostatni sezon

Artykuły na temat: ostatni sezon
 • Ostatni sezon "House of Cards" od 2 listopada

  Na 2 listopada zaplanowano premierę ostatniego sezonu serialu "House of Cards". Główną rolę w finale produkcji Netflixa zagra Robin Wright, w ostatniej odsłonie show zabraknie Kevina Spaceya.

 • "House of Cards": Ostatni sezon będzie krótszy

  Platforma streamingowa Netflix poinformowała w poniedziałek, że prace nad ostatnim, szóstym sezonem serialu "House of Cards" ruszą na początku przyszłego roku. Potwierdzono też, że w finalnej serii, który składał się będzie tylko z ośmiu odcinków, nie zagra Kevin Spacey, oskarżony o napastowanie nieletniego.

 • "Gra o tron": Ostatni sezon od 15 kwietnia 2019

  ..."Gra o tron" powraca z finałowym sezonem. Premierowy odcinek ósmej serii zadebiutuje na antenie polskiego HBO 15 kwietnia 2019 roku.

 • Twórcy "Homeland" zdradzają szczegóły ostatniego sezonu

  Od emisji siódmej serii przebojowego serialu "Homeland" minęły już niemal dwa lata. Kolejny, ósmy sezon, ma być ostatnim. Swoją premierę będzie miał 9 lutego na antenie stacji Showtime. Autorzy już teraz podsycają zainteresowanie produkcją, obiecując, że "Homeland" wróci do korzeni, zamykając tę opowieść zgrabną klamrą.

 • Ostatni sezon "Zbuntowanych"

  ...7 lipca, bezpośrednio po zakończeniu drugiego sezonu "Zbuntowanych", TV4 rozpocznie emisję trzeciej części tego serial u. Widzowie stacji będą mogli śledzić dalsze losy młodych bohaterów serialu od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.

 • "Ostatni taniec": Pamiątki Michaela Jordana osiągają zawrotne ceny

  Nadawany na Netfliksie serial "Ostatni taniec", opowiadający o ostatnim sezonie Michaela Jordana, zyskał ogromne uznanie widzów na całym świecie. I sprawił, że na nowo rozbłysła gwiazda legendarnego koszykarza. Przejawem tego renesansu popularności sportowca jest fakt, że ogromnie wzrosła cena związanych z nim pamiątek. Kilka dni temu jego używane buty sprzedano za ponad pół miliona dolarów. Ale...

 • Piąty sezon "The Crown" najwcześniej w 2022 roku

  Zdjęcia do piątego sezonu popularnego serialu Netfliksa "The Crown" nie rozpoczną się wcześniej niż w czerwcu przyszłego roku. Oznacza to, że w 2021 roku nie będą gotowe żadne nowe odcinki serialu, którego czwarty sezon ma zadebiutować jesienią 2020 roku.

 • "Gra o tron": Ostatni sezon będzie miał 6 odcinków

  To już oficjalne. HBO potwierdziło, że ostatni, ósmy sezon serialu "Gra o tron" będzie składał się z 6 odcinków.

 • Koniec "Hannibala". Trzeci sezon ostatnim

  Bieżący sezon serialu "Hannibal" będzie zarazem ostatnim - poinformowała stacja NBC. Główną przyczyną zaprzestania produkcji jest słaba oglądalność show.

 • HBO wstrzymuje prace nad kolejnymi sezonami seriali "Sukcesja" oraz "Barry"

  Pandemia koronawirusa paraliżuje pracę nad trzecimi sezonami dwóch popularnych seriali HBO. O tym, że nowe serie „Sukcesji” oraz „Barry'ego” powstaną, stacja zadecydowała jeszcze w zeszłym roku. Aktualnie prace nad nimi zostały wstrzymane.

Zdjęcia na temat: ostatni sezon
Wideo na temat: ostatni sezon
Dyskusje na temat: ostatni sezon