• Informacje na temat:

  ostatni sukces

Artykuły na temat: ostatni sukces
 • Frekwencyjny sukces filmu ​"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi"

  Film "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" znalazł się na szczycie amerykańskiego box office'u. Wpływy na świecie, po pierwszym weekendzie wyświetlania produkcji, to 450 mln dolarów. Budżet produkcji wyniósł 250 mln dolarów.

 • Roger Moore: Licencja na sukces

  W początkach kariery zagrał w kilku serialach, m.in. w "Świętym" czy "Ivanhoe", ale dopiero jako dojrzały mężczyzna i aktor otrzymał licencję na sukces: rolę agenta 007. 14 października minęła 92. rocznica urodzin Rogera Moore'a.

 • Ostatnie pożegnanie Janusza Głowackiego

  ...- Prochem jesteś, ale Pan cię wskrzesi w dniu ostatecznym. Tak wierzę. Szukajcie mnie, nie szukajcie ciała. Nie możemy zgubić Janusza. Szukajmy go zawsze, by nic, co nam zostawił, nie zginęło - mówił ks. Andrzej Luter podczas uroczystości pogrzebowych Janusza Głowackiego. Ostatnie pożegnanie pisarza odbyło się w poniedziałek, 11 września, na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

 • Edyta Górniak: Ostatni album był sukcesem

  Po doskonałym przyjęciu debiutanckiego albumu Edyty Górniak "Dotyk", wytwórnia EMI podpisała z nią kontrakt na pięć albumów, które wydane mają być na całym świecie. Pierwszy z nich zatytułowany po prostu "Edyta Górniak" już się ukazał i - jak mówi sama wokalistka - można stwierdzić, że odniósł sukces. Dzięki pochodzącemu z niego utworowi "One & One", nasza wokalistka jako pierwsza Polka znalazła...

 • "Szansa na sukces. Eurowizja 2020": Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję z piosenką "Empires"!

  ...23 lutego odbył się finał programu "Szansa na sukces". Wyłoniono reprezentanta Polski, który pojedzie na Eurowizję 2020.

 • Zenon Martyniuk (Akcent) w "Szansie na sukces". Kto wygrał?

  Znany gwiazdor sceny disco polo, Zenon Martyniuk, był gościem siódmego odcinka programu "Szansa na sukces. Opole 2020".

 • Ostatnia odsłona "Sherlocka"?

  Czy trzeci sezon brytyjskiego serialu "Sherlock" - z Benedictem Cumberbatchem i Martinem Freemanem w rolach głównych - będzie zarazem ostatnim?

 • "Szansa na sukces. Eurowizja 2020": Albert Černý (Lake Malawi) ostatnim finalistą. TVP zmienia regulamin

  Znany z czeskiego zespołu Lake Malawi Albert Černý został ostatnim zwycięzcą polskich eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Czy to dla niego TVP zmieniła regulamin?

 • Jerzy Skolimowski: Największą zemstą jest sukces

  ...- po sukcesie swojej etiudy "Dwaj ludzie z szafą" - przygotowywał się do pełnometrażowego debiutu. Zaproponował współpracę Skolimowskiemu. To od niego miał wyjść kluczowy dla dramaturgicznego(...) rzuciłem ostatni argument: - W takim razie nie będę robił filmów w Polsce (...). On wtedy cynicznie powiedział: - Szerokiej drogi. Wyszedłem, trzaskając drzwiami. Następnego dnia zadzwoniono do mnie...

 • "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi": Premiera roku?

  ...14 grudnia w polskich kinach zadebiutuje kolejna część "Gwiezdnych wojen", serii, która zarobiła dotąd w kinach 7,5 miliarda dolarów. Czy wyreżyserowany przez Riana Johnsona "Ostatni Jedi" osiągnie podobny sukces jak siedem poprzednich odsłon sagi?

Zdjęcia na temat: ostatni sukces
Wideo na temat: ostatni sukces
Dyskusje na temat: ostatni sukces