• Informacje na temat:

  ostatni wtorek

Artykuły na temat: ostatni wtorek
 • "Ostatni koncert" Piotra Janczerskiego

  We wtorek (13 marca) w Rudzie Pabianickiej w Łodzi pożegnano Piotra Janczerskiego - kompozytora, autora tekstów oraz wokalisty zespołów No To Co i Niebiesko-Czarni.

 • Kiss o ostatnim koncercie. Występ w Polsce w 2020 r.

  ...17 lipca 2021 r. w Nowym Jorku ma się odbyć ostatni koncert hardrockowej grupy Kiss, która we wrześniu 2018 r. ogłosiła, że żegna się ze sceną. W ramach pożegnalnej trasy 15 lipca 2020 r. zagra w Arenie Gliwice.

 • "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" - mamy nowy zwiastun!

  Film "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" pojawi się na ekranach kin 14 grudnia. Lucasfilm zaprezentował we wtorek, 10 października, najnowszy zwiastun produkcji. Zobaczcie!

 • "Pitbull. Ostatni pies": Dorociński zagra u Pasikowskiego

  Marcin Dorociński ujawnił, że zagra w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni pies".

 • Perfect świętuje 40-lecie i żegna się ze sceną: "Ostatnie koncerty Live"

  ..."Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..." - zgodnie ze słowami swojego przeboju "Niepokonani" Perfect zapowiada swoją trasę z okazji 40-lecia. Dopisek "Ostatnie koncerty Live" wskazuje, że może to być pożegnanie ze sceną legendy polskiego rocka.

 • Weekend w kinie: Wajda po raz ostatni

  Aż dziewięć tytułów wchodzi na ekrany naszych kin w piątek, 13 stycznia. Na liście premier są m.in.: ostatni film Andrzeja Wajdy - "Powidoki", thriller "Konwój" z Januszem Gajosem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych, dramat "Ja, Olga Hepnarova" poświęcony ostatniej kobiecie skazanej w Czechosłowacji na karę śmierci oraz chińska superprodukcja "Wielki mur".

 • "Mój Nikifor": Ostatni klaps

  Zakończyły się zdjęcia do obrazu filmu "Mój Nikifor" w reżyserii Krzysztofa Krauzego, z Krystyną Feldman w tytułowej roli. Ostatni klaps padł we wtorek, 1 czerwca, na terenie warszawskiego Ogrodu Saskiego. Tego samego dnia odbyła się konferencja prasowa z udziałem twórców filmu. "To największa przygoda mojego życia" - powiedziała Feldman podczas konferencji.

 • "Miasto44": Ostatni dzień zdjęciowy

  Prace przy ul. Chełmskiej i nad Wisłą wypełnią twórcom w stolicy ostatni dzień na planie "Miasta44". Zdjęcia do filmu Jana Komasy o powstaniu warszawskim, trwające od maja, kończą się w środę, 21 sierpnia. Reżyser podkreślił, że scenariusz konsultowano z uczestnikami powstania.

 • Pogrzeb Emila Karewicza. Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  ...- Był zwycięzcą; spełnionym artystą w zawodzie i szczęśliwym człowiekiem w życiu prywatnym - mówił b. prezes ZASP Krzysztof Kumor podczas pogrzebu aktora Emila Karewicza. Odtwórca m.in. ról Jagiełły w "Krzyżakach" i Hermanna Brunnera w "Stawce większej niż życie" spoczął we wtorek na stołecznych Powązkach Wojskowych.

 • Ostatni utwór Zbigniewa Wodeckiego. "Żeby łapać życie"

  ...napisanymi przez Cygana. "Zdzwanialiśmy się jeszcze przed jego operacją. A potem, kiedy ostatnio skończyłem i w nocy chciałem to przepisać, mówię 'Nie, zrobię to rano'. I rano włączyłem komputer, a tam(...) Wodeckiego odbędzie się we wtorek 30 maja o godz. 14. Wcześniej, w samo w południe odprawiona zostanie msza w krakowskim kościele Mariackim. Artysta spocznie na Cmentarzu Rakowickim w rodzinnym...

Zdjęcia na temat: ostatni wtorek
Wideo na temat: ostatni wtorek
 • Gwiazdy na polskiej premierze "Spectre"

  We wtorek, 3 listopada, odbyła się uroczysta premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. "Spectre", w którym po raz ostatni zobaczymy Daniela Craiga w roli kultowego Jamesa Bonda, przyciągnął do kina gwiazdy polskiego show-biznesu. Pojawili się m.in. Antoni Królikowski z dziewczyną Katarzyną Sawczuk, Michał Piróg, Maciej Musiał czy Martin Stankiewicz. Który bondowski gadżet

 • "M jak miłość": Wakacyjne odmeldowanie!

  Kolejne odcinki „M jak miłość” zobaczymy po wakacjach. W zakończonym we wtorek 17. sezonie w życiu bohaterów wiele się zmieniło. A co czeka Mostowiaków, Chodakowskich i pozostałych mieszkańców Grabiny w kolejnej serii i jak aktorzy oceniają poprzednią serię? Przeczytajcie. - Ostatni sezon był bardzo ciekawy. Zdarzyło się bardzo wiele, a my wszyscy zżyliśmy się jeszcze bardziej – mówi Teresa

 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  . Gościnnie zagrała jedynie epizodyczne role w „Prawie Agaty” i „O mnie się nie martw”. Propozycje filmowe także przestały przychodzić. Ostatni obraz, w którym można ją było oglądać, to „Och Karol 2” nakręcony w 2011 roku. Od jesieni tego roku aktorka wraca jednak na mały ekran. Na antenie stacji TVN w każdy wtorek będzie można oglądać serial „Aż po sufit” z jej udziałem. – Ten serial jest

Dyskusje na temat: ostatni wtorek
 • Re: Czas na finał

  Słuchajcie, drugi sezon jest kręcony a pierwsze odcinki mają zostać wyemitowane już w marcu:)Uśmiech Z moich obliczeń wynika że będzie to 9 marca ponieważ nadawane są teraz powtórki 1 serii a ostatni odcinek przypada we wtorek 2 marca więc nowe puszczą już pewnie zaraz po zakończeniu starych odcinków:)UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech