• Informacje na temat:

  ostatni wywiad

Artykuły na temat: ostatni wywiad
 • Ostatni wywiad Zbigniewa Wodeckiego! "Nie potrafię odmówić bliźniemu, nawet jeśli jedzie wódą"

  W wywiadach mówił pan: "Szef mnie lubi i z wzajemnością". Kogo miał pan na myśli? - Pana Boga oczywiście. Czuję wyraźnie, że ktoś się mną opiekuje i ratuje z przeróżnych opresji. Już dawno powinienem zginąć przy tym moim lenistwie. Gdyby to wszystko tak się nie ułożyło, kto wie, gdzie i kim bym dziś był. Ktoś odgórnie tym pokierował... Często rozmawia pan z Bogiem? - Nie jestem aż tak...

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • Paweł Królikowski udzielił przed śmiercią ostatniego wywiadu. Padły ważne słowa

  Wszystkich zaskoczyła przykra wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego (†58 l.). Jednak jeszcze jakiś czas przed śmiercią aktor udzielił ostatniego wywiadu, w którym opowiedział o istotnych przemyśleniach.

 • "Zespół kompletny" (wywiad z grupą Osada Vida)

  Na początku listopada pojawiła się piąta płyta grupy Osada Vida - "The After-Effect". O tym wydawnictwie opowiedział nam wokalista i autor tekstów tej formacji - Marek Majewski.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała wywiad. Poszło o "Pisiunia"

  ...swojego życia prywatnego. Podczas rozmowy z naszym reporterem doszło do zabawnej sytuacji - Małgosia przerwała wywiad, by... odebrać telefon od Radka Majdana. "Tak Pysiuniu? No, dobrze, dobrze. Ja już tu kończę ostatni wywiad i już wchodzę... Jestem już. To pa Pisiuniu" - powiedziała. Całość zarejestrowała kamera. I jak tu nie kochać Małgosi...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • "Patrick Melrose": Widzowie będą zaskoczeni - wywiad z Benedictem Cumberbatchem

  Gwiazda serialu "Sherlock" opowiada o tym jak dołączył do ekipy najnowszej produkcji HBO oraz swoich doświadczeniach na planie. Zapraszamy do przeczytania wywiadu!

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • "Stawka większa niż życie": Ostatni wywiad ze Stanisławem Mikulskim

  W czwartek rano w szpitalu w Warszawie zmarł Stanisław Mikulski, aktor znany przede wszystkim z roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie". W połowie września aktor udzielił PAP krótkiego wywiadu, w którym opowiadał o fenomenie kultowego serialu.

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

Zdjęcia na temat: ostatni wywiad
Wideo na temat: ostatni wywiad
 • Ostatni wywiad Wojciecha Młynarskiego

  Największą siłą filmu „Młynarski. Piosenka finałowa” jest – zdaniem Agaty Młynarskiej – ostatni wywiad, jakiego udzielił jej ojciec. W obrazie Alicji Albrecht wypowiadają się również jego bliscy oraz przyjaciele, zawartych zostało też wiele nieznanych dotąd materiałów fotograficznych. Dziennikarka odczuwa wyjątkową satysfakcję, że przy filmie tym pracował jej syn, operator Tadeusz Kieniewicz.

 • Ostatni wywiad Szulimowej i Piotrunia!

  Zanim Agnieszka Woźniak-Starak (38 l.) śmiertelnie się obraziła i oświadczyła, że "pieprzy wywiady i pieprzy ścianki", zdążyła jeszcze pogadać przed kamerą z Agnieszką Jastrzębską (nie wiadomo, czy to właśnie tę rozmowę miała na myśli, gdy pisała o „kretyńskich” wywiadach). Jesteście ciekawi, co mówiła ona i jej mąż w, jak można wywnioskować z jej zapewnień, ostatnim wywiadzie? Zdradziła, że do

 • Ostatni wywiad Roberta Leszczyńskiego!

  Robert Leszczyński w ostatnim wywiadzie udzielonym Superstacji!

Dyskusje na temat: ostatni wywiad
 • Re: "Ciało bogini za nic się nie wini": Akcja Aleksandry Domańskiej zatacza coraz szersze kręgi!

  Ostatni jej wywiad niby "o przyjaźni" w "WO" nie do strawienia, kryptoreklama na kryptoreklamie produktów. Kto jej za to płaci

 • Re: "Stawka większa niż życie": Ostatni wywiad ze Stanisławem Mikulskim

  Ja bede kojarzyc p.Mikulskiego z Kultowej dla Mnie roli ktora miala wplyw na cale Moje Zycie :) " Pan Samochodzik i Templariusze " dopiero pozniej w " Stawce wiekszej niz Zycie " :D Szkoda P. Mikulskiego byl bardzo dobrym i Utalentowanym Aktorem a Swiat Filmu i nie tylko " Zaszufladkowal " Jego jako Hansa Klosa :((

 • Re: "Stawka większa niż życie": Ostatni wywiad ze Stanisławem Mikulskim

  Mimo wszystko był gościem z klasą i będzie nim zawsze, czego nie można powiedzieć na temat tych dziśejszych celi-lut-brytów, kto będzie wspominał za 80 lat np. tych z M jak .... itd,

 • Re: Gwiazdy nie wstydzą się wiary w Boga

  Pan prof . Religa to był mądry wykształcony człowiek i pamiętam jego ostatni wywiad , gdy zostało mu już mało dni i potwierdził, że pomimo końca już jego życia ze względu na ciężką chorobę , stwierdził, że jednak jest pewny i utwierdził się w tym jeszcze mocniej, że Bóg nie istnieje.

 • Re: To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  Byla lepsza za PO. Nie opowiadala bajek, ze polska to kraj mlekiem i miodem plynacy, nie byla finansowana z nudzetu panstwa ( ostatni rok prawie miliard zl PiS-d wpompowal w TVP ), nie wymazywano symboli WOSP, z ubran osob z ktorymi prowadzi sei wywiad. I mozna tak wymieniac w nieskonczonosc. nawet komunisci nei robili tak propagandowej tubu z TVP, jak zrobil PiS-d.

 • Re: "'Allo' Allo!": Jak dziś wygląda ponętna Helga?

  Francuski ruch oporu chociaż brzmi to śmiesznie działał. Sukcesy miał może nie na miarę naszych leśnych czy JUGOLI Nie mniej jednak ostatni kwartał przed D-Day to ich robota i sabotaż. Oczywiście jak to zawsze bywa chętni do walki z okupantem zostali wykorzystani a to przez wywiad sowiecki a to przez SOE, czesto dochodziło do walk bratobójczych jak u nas.

 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  Zamiast opowiadać własne sprawy, odszukajcie i przeczytajcie ze zrozumieniem ostatni wywiad z Januszem Kondratiukiem. Po śmierci brata przygarnął bratową, bo bezdzietna nie mogła sama egzystować. Emerytura śladowa, utrzymywał bo się poczuwał. We własnym domu miał awantury, opieka nad zaburzoną bratową przerastała siły jego i jego żony. Po śmierci pana Janusz jego żona chce we własnym domu mieć