• Informacje na temat:

  ostatnia edycja mam talent

Artykuły na temat: ostatnia edycja mam talent
 • Finalistka "Mam talent" rozebrała się dla męskiego magazynu!

  Berenika Nienadowska (25 l.), uczestniczka programu "Mam talent", pokazała swoje wdzięki w sesji dla męskiego magazynu.

 • Lista finalistów siódmej edycji "Mam talent"

  W sobotę, 29 listopada, zakończyły się półfinały siódmej edycji programu "Mam talent".

 • Kozyra odchodzi z "Mam talent". Poszło o kasę!

  Robert Kozyra (44 l.) kończy swoją przygodę z show TVN "Mam talent".

 • "Mam talent" stracił widzów, ale wciąż na czele stawki

  Ponad 800 tys. widzów stracił w ciągu tygodnia program "Mam talent". Wciąż jednak wyprzedza w rankingu oglądalności "The Voice Of Poland" i "Superstarcie".

 • "Mam talent" już nie wróci?

  Niewykluczone, że trzecia edycja muzycznego show była ostatnią, jaką mogliśmy oglądać w polskiej telewizji. W najlepszym wypadku jesienią zobaczymy ostatni sezon programu.

 • Oglądalność: "Mam talent" w finale deklasuje "The Voice Of Poland"!

  Bezpośrednia konkurencja z "Mam talent" nie służy "The Voice Of Poland", który wciąż ogląda plecy rywali. Przynajmniej jeśli chodzi o oglądalność.

 • Chylińska urodzi w "Mam talent"?!

  Ani stacja TVN, ani sama gwiazda nie przewidują jednak takiego scenariusza - ustalił "Super Express". Widzowie będę mogli obserwować, jak jurorka zmienia się tuż przed porodem. "Nie ma sensu szukać osoby zastępczej. Nie ma nawet takich planów" - tłumaczy osoba związana z produkcją. "Mam talent" wchodzi w decydującą fazę. W ostatnim tygodniu października 40 wyłonionych uczestników zacznie wyścig...

 • Plany na przyszłość laureatów talent show

  W ostatnim czasie mogliśmy emocjonować się aż trzema finałami popularnych talent show. Czego życzą sobie laureaci programów "The Voice of Poland", "MasterChef" i "Mam talent!"?

 • Mała wojna w "Mam talent"

  Po tym, jak Kuba Wojewódzki zrezygnował ze swojego jurorskiego stołka w "Mam talent" na rzecz "X Factora", w mediach zawrzało. Kandydatów na jego miejsce było wielu. Mówiło się, że zastąpi go Szymon(...) od lat - kiedyś Kozyra nie przyjął Wojewódzkiego do pracy. Ostatnio zapytany o to w "Dzień Dobry TVN", odpowiedział krótko: - Nie zajmuje mnie ten konflikt. Do każdego starszego mam szacunek...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Ewa Farna wybrała bohatera "Mam talent"

  Dziś (24 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez Ewę Farną z trzecim finalistą konkursu "Ja cię kręcę", półfinalistą trwającej obecnie edycji "Mam talent" - Mateuszem Guzowskim. Tuż potem wideo ze studia będziecie mogli zobaczyć w Interii w tym niusie!

Wideo na temat: ostatnia edycja mam talent
 • Chylińska, Egurrola i Foremniak na castingu do "Mam talent"

  To już ostatni casting jurorski do 11. edycji programu "Mam Talent!". Tym razem Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola spotkali się z chętnymi w Warszawie. Ku uciesze potencjalnych uczestników na spotkanie przyjechali... rowerami! Jak się prezentowali? (x-news)

 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...