• Informacje na temat:

  ostatnia edycja tańca z gwiazdami

Artykuły na temat: ostatnia edycja tańca z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary 11. edycji

  Wiosną na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". Taneczne show od lat przyciąga przed telewizory masę widzów. Czy tak będzie i tym razem? Znamy już wszystkie pary 11. edycji! Kto z kim zatańczy?

 • "Taniec z gwiazdami": Anna Karwan pierwszą gwiazdą nowej edycji

  Podczas piątkowego (22 listopada) finału "Tańca z gwiazdami" ujawniono, że pierwszą uczestniczką kolejnej edycji będzie wokalistka Ania Karwan.

 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...11. edycja "Tańca z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu 6 marca. Znamy już wszystkie pary tanecznego show.

 • Polsat zawiesza "Taniec z Gwiazdami"

  Żadna para nie pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami" w drugim odcinku show. Na zakończenie programu Krzysztof Ibisz odczytał oświadczenie Telewizji Polsat, która zdecydowała o zawieszeniu bieżącej edycji "TzG".

 • ​"Taniec z Gwiazdami". Znamy kolejnych uczestników!

  Zaledwie kilka tygodni temu zakończyła się poprzednia edycja programu "Taniec z Gwiazdami", a w sieci już pojawiły się pierwsze informacje o tym, kto tym razem wystąpi w tanecznym show. Pierwsze podejrzenia padły na Julię Wieniawę, teraz portale ogłosiły kolejnych uczestników! Czy ich podejrzenia się potwierdzą?

 • "Taniec z Gwiazdami": Oto uczestnicy 9. edycji

  Znamy wszystkich uczestników dziewiątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono, że dwunastą osobą walczącą o Kryształową Kulę będzie Tomasz Działowy znany jako Gimper.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami": Sylwia Lipka kolejną gwiazdą programu

  Już w marcu wystartuje kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Podano, kto będzie ostatnim uczestnikiem tegorocznej odsłony programu.

 • "Taniec z Gwiazdami" nie wróci w 2017 roku

  Czy wiosenna edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" była ostatnią odsłoną show Polsatu? Stacja nie podjęła jeszcze decyzji w sprawie produkcji kolejnej części tanecznego programu - dowiedziała się nieoficjalnie Interia.

 • "Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczy Janja Lesar?

  Stacja Polsat ujawniła nazwisko pierwszej trenerki, która weźmie udział w 11. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". To Janja Lesar, słoweńska choreografka, trenerka tańca i mistrzyni świata w w tańcach latynoamerykańskich.

 • "Taniec z Gwiazdami": Nie wrócą do programu?

  Ostatnie wydarzenia w życiu niektórych uczestników "Tańca z Gwiazdami" spowodowały, iż niektórzy zaczęli zastanawiać się nad ich przyszłością w programie po jego powrocie do ramówki. Co na to nadawca? Jakie pary zobaczymy w kolejnych odcinkach 11. edycji "Dancing With the Stars"?

Zdjęcia na temat: ostatnia edycja tańca z gwiazdami
Wideo na temat: ostatnia edycja tańca z gwiazdami