• Informacje na temat:

  ostatnia runda

Artykuły na temat: ostatnia runda
 • Metallica: Druga runda w studiu

  Według nieoficjalnych jeszcze informacji, proces selekcji utworów powinien zakończyć się w styczniu przyszłego roku, zaś premiera płyty może nastąpić już wiosną 2003 roku. Prace ponoć przebiegają wspaniale, o czym Lars Ulrich poinformował jako uczestnik czata na stronie fak clubu zespołu. "Ostatni tydzień był dla nas dobry. Odrzuciliśmy kilka kawałków. Obecnie zaczęła się druga runda z tym, co...

 • Knock Out Festival: Runda druga

  Już po północy, w poniedziałek, 13 lipca, przy klasycznych dźwiękach kalifornijskiego Testament dobiegł końca krakowski Knock Out Festival.

 • "Kocham Cię, Polsko!": Sportowcy grają do końca

  ..."Sportowcy grają do końca" - Takimi słowami po czterech pierwszych rundach jedenastego odcinka "Kocham Cię, Polsko!" kibiców swojej drużyny uspokajał Antoni Królikowski.

 • 50 Cent przesunął The Game'a?

  Kolejna runda starcia pomiędzy gigantami amerykańskiego hip hopu.

 • Alec Baldwin kontra linie lotnicze

  Kolejna runda starcia: Alec Baldwin - American Airlines. Amerykański aktor znany z serialu "Rockefeller Plaza 30" musiał w ubiegłym tygodniu opuścić samolot tego przewoźnika, gdy odmówił wyłączenia swojego iPhone'a. Teraz gwiazdor zapowiedział, że to był jego ostatni lot AA.

 • Reprezentacja polskich siatkarzy zakwalifikowała się do drugiej rundy mistrzostw świata, ale w otwartym Polsacie nie będzie można na żywo zobaczyć wszystkich jej meczów, bo ważniejsze okazały się... seriale.

 • Walka z chińskimi piratami

  ...dołożą wszelkich starań, by ukrócić filmowe piractwo, jednak za tymi zapewnieniami nie idą na razie żadne konkretne i spektakularne działania. Ostatnia wielka afera związana z nielegalnym kopiowaniem...

 • Kino: Sportowcy kontra piraci

  Internet i piraci stają się coraz poważniejszym zagrożeniem dla przemysłu filmowego. Ale w tym roku Hollywood, który przygotował na lato pokaźną porcję hitów, musi jeszcze walczyć o widzów ze... sportem - pisze w "Rzeczpospolitej" Barbara Hollender. W Wielkiej Brytanii od 9 do 22 czerwca 2000 roku, gdy Anglia grała mecze pierwszej rundy mistrzostw świata, frekwencja w kinach spadła o 34-50%. Po odpadnięciu drużyny z rozgrywek wpływy do kas wzrosły o 38%.

 • Ciara zrzuciła prawie 30 kg

  ..., że schudłam ponad 27 kg w ciągu czterech miesięcy" - chwali się Ciara w magazynie "Shape". "Po kilku rundach ćwiczeń czułam, że mogę podbić świat" - dodaje.

 • "X Factor": "Jedna wielka tragedia" poza programem

  Pierwszy odcinek "X Factor" na żywo toczył się w cieniu zmiany zasad w dogrywce. Producenci w ostatniej chwili wycofali się z przyznania Kubie Wojewódzkiemu podwójnego głosu.

Wideo na temat: ostatnia runda
 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 12. odcinka

  Przed nami ostatni odcinek dziesiątej edycji "Kocham Cię, Polsko!", w którym zmierzą się ze sobą znane pary show-biznesu. Która drużyna zdobędzie więcej punktów? Czy panowie okażą się dżentelmenami i pozwolą wygrać swoim partnerkom? Po stronie Tomasza Kammela znajdą się: Cezary Harasimowicz, Radosław Pazura i Piotr Rubik. W zespole Antka Królikowskiego zobaczymy: Grażynę Wolszczak, Dorotę Chotecką i Agatę Rubik. Jakie rundy sprawią znanym parom najwięcej trudności, a które rozbawią do łez?...

Dyskusje na temat: ostatnia runda