• Informacje na temat:

  ostatnie konferencja

Artykuły na temat: ostatnie konferencja
 • Eurowizja 2019: Islandia wściekła na organizatorów. Izrael ocenzurował konferencję?

  Sporo emocji wywołała konferencja prasowa islandzkiej grupy Hatari przed pierwszym półfinałem tegorocznej Eurowizji. Wszystko przez pytanie dotyczące relacji Izrael - Palestyna.

 • "Rambo: Ostatnia krew": Powrót po latach

  Nowy film o Johnie Rambo - o podtytule "Ostatnie krew", wejdzie na ekrany polskich kin 20 września. Na razie fanom bohatera kreowanego przez Sylvestra Stallone musi wystarczyć polski zwiastun, który właśnie trafił do sieci. Widać, że film będzie przepełniony mrokiem i brutalnością.

 • "Mój Nikifor": Ostatni klaps

  Zakończyły się zdjęcia do obrazu filmu "Mój Nikifor" w reżyserii Krzysztofa Krauzego, z Krystyną Feldman w tytułowej roli. Ostatni klaps padł we wtorek, 1 czerwca, na terenie warszawskiego Ogrodu Saskiego. Tego samego dnia odbyła się konferencja prasowa z udziałem twórców filmu. "To największa przygoda mojego życia" - powiedziała Feldman podczas konferencji.

 • "House of Cards": Ostatni sezon będzie krótszy

  Platforma streamingowa Netflix poinformowała w poniedziałek, że prace nad ostatnim, szóstym sezonem serialu "House of Cards" ruszą na początku przyszłego roku. Potwierdzono też, że w finalnej serii, który składał się będzie tylko z ośmiu odcinków, nie zagra Kevin Spacey, oskarżony o napastowanie nieletniego.

 • "Ostatnia rodzina": Beksińscy na ekranie

  W piątek, 25 września, w warszawskim kinie Atlantic odbędzie się konferencja prasowa z okazji rozpoczęcia zdjęć do filmu "Ostatnia rodzina" Jana P. Matuszyńskiego z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach Zdzisława i Tomka Beksińskich.

 • To nie będzie ostatni powrót Supermana

  Reżyser filmu "Superman: Powrót" Bryan Singer oraz odtwórca tytułowej roli - debiutant Brandon Routh nie wykluczyli podczas londyńskiej konferencji prasowej kolejnych części przygód superbohatera. Routh powiedział, że końcówka 'Supermana: Powrót" otwarta jest na ewentualną kontynuację.

 • Ostatni klaps na planie "Wałęsy"

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Andrzeja Wajdy "Wałęsa". Ostatni klaps padł w Gdańsku. Ostatniego dnia realizowano m.in. scenę, w której w nocy na terenie stoczni w Gdańsku zawiązuje się międzyzakładowy komitet strajkowy. Zdjęcia do filmu trwały 55 dni.

 • Julio Iglesias: Ostatnia płyta w moim życiu

  ..." - powiedział. Piosenkarz zapewnił, że zamierza kontynuować występy "aż coś mi przeszkodzi, to znaczy albo życie, albo publiczność". "Chciałbym śpiewać aż do 150 lat, do mojego ostatniego dnia...

 • "Ostatnie piętro": Thriller o fanatyzmie

  To m.in. opowieść o fanatyzmie - tak "Ostatnie piętro" określił we wtorek, 10 października, reżyser Tadeusz Król. Psychologiczny thriller, pokazany dziennikarzom drugiego dnia 38. festiwalu filmowego w Gdyni, opowiada o żołnierzu, który więzi w domu swoją rodzinę.

 • Ivan i Delfin: Ostatni pierwszymi?

  ...w kilku próbach i konferencjach prasowych. W rozmowie z dziennikarzami Ivan Komarenko przyznał m.in., że piosenka "Czarna dziewczyna", którą zaprezentują podczas konkursu, nie zdobyła w Polsce dużej...

Zdjęcia na temat: ostatnie konferencja
Wideo na temat: ostatnie konferencja
 • Wiesia i Teresa z "Sanatorium miłości": Nasz program okazał się hitem

  zakocham" - opowiadała Wiesia. "Ja wysłałam zgłoszenie w ostatniej chwili i okazało się, że się dostałam. Nie miałam czasu się zastanawiać, poszłam za ciosem" - przyznała Teresa. "Będzie się jeszcze wiele działo. Nie możemy zdradzić, ale będzie się działo do ostatniego odcinka. Będzie napięcie, wiele atrakcji i napięcie" - zachęcała do oglądania programu Wiesława. Z bohaterkami "Sanatorium miłości

 • "M jak miłość": Odcinek 1314.

  Marszałek martwi się o Magdę, bo nie wie, czy jego córka poradzi sobie jako samotna matka. Tymczasem Chodakowska dostaje w końcu rozwód i gdy wraca z sądu, postanawia umówić się na randkę z Budzyńskim Marta przyjeżdża do Polski, przywozi bliskim ostatnie wiadomości o Małgosi. Piotrek ma problemy ze swoim doktoratem. Promotorka Zduńskiego chce, by chłopak wyjechał na kilka dni do Paryża i wziął

Dyskusje na temat: ostatnie konferencja