• Informacje na temat:

  ostatnie odcinki

Artykuły na temat: ostatnie odcinki
 • Ostatni odcinek "BrzydUli"

  Począwszy od 22 grudnia TVN zrezygnuje z emisji "BrzydUli". Miejsce produkcji zajmą powtórkowe odcinki sitcomu "Trzy po trzy - numery z kwatery".

 • Ostatnie odcinki "Niani"

  Już w sobotę, 12 września, "Niania" powraca na antenę TVN. Mimo, że to pożegnalne odcinki, Frania nie pozwoli, by wiało nudą. Lada chwila na świat przyjdzie nowy potomek Skalskich. Czy odziedziczy charakter po tacie i talent do pakowania się w tarapaty po mamie?

 • Ostatnie odcinki "Tylko miłość"

  ...zmieni się? Na te pytania odpowiedzą ostatnie odcinki drugiego sezonu serialu "Tylko miłość", które zobaczymy w czwartek (18 grudnia) i piątek (19 grudnia) na antenie Polsatu.

 • "Dance Dance Dance": Ostatnie nagrane występy

  Kupiszem. Przypomnijmy, że na początku marca zawieszono nagrania "Dance Dance Dance". Odcinki zrealizowane przed epidemią koronawirusa widzowie cały czas mogą oglądać na antenie TVP2

 • "My Way": Ostatni odcinek show z Edytą Górniak. Czy zdała egzamin?

  Show TVN-u "My Way", podczas którego można było oglądać, jak Edyta Górniak uczy się prowadzić samochód, dobiegł końca. W ostatnim odcinku gwiazda podeszła do egzaminu, który ostatecznie zdała. Mimo słabych wyników oglądalności, TVN nie zamierza rezygnować z formatu.

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda Bugajskiego

  ...', 'Profesjonalista', 'Śmierć Rotmistrza Pileckiego', 'Generał Nil', 'Układ zamknięty', aż po swoje ostatnie dzieło, jakim była poruszająca 'Zaćma', Ryszard Bugajski prezentował zjawiska, fakty i biografie(...) się w seans nienawiści wobec twórców. W 1985 r. Ryszard Bugajski zdecydował się wyemigrować do Kanady, gdzie nakręcił opowiadający o Indianach film "Clearcut". W Kanadzie reżyserował również odcinki...

 • ​"Śmiechu warte": 10 lat temu wyemitowano ostatni odcinek

  ...​"Śmiechu warte" to jeden z najbardziej kultowych programów Telewizji Polskiej. 16 maja mija dokładnie 10 lat od emisji ostatniego odcinka. Z tej okazji przypominam, jak wyglądało oglądanie niezbyt mądrych filmików przed erą YouTube'a.

 • Ostatnie kazanie

  Bohaterowie schodzą ze sceny niepokonani. Styczniowe odcinki, dodatkowo zamówione przez TVP (pierwotnie planowano finał emisji na koniec 2011 roku) gromadzą po 3,5 mln widzów. Takim wynikiem nie może pochwalić się wiele reklamowanych nowości. Czemu "Plebania" zawdzięcza tak stabilną sympatię widzów? - Myślę, że sekret tkwi w wyjątkowo mocnym osadzeniu akcji w realiach - mówi Włodzimierz Matuszak...

 • Nagrania specjalnego odcinka "Przyjaciół" przełożone

  W maju na platformie streamingowej HBO Max miał pojawić się specjalny odcinek sitcomu wszech czasów "Przyjaciele". Premiera nie dojdzie do skutku z powodu odwołania zdjęć do odcinka, które były zaplanowane na przyszły tydzień. Zostaną one zrealizowane nie wcześniej niż w maju. Powodem odwołania nagrania jest rosnące ryzyko zarażenia się koronawirusem, które paraliżuje rozrywkę na całym świecie.

 • "Talianka": Ostatni odcinek

  Jak zakończy się historia włoskiej tancerki, którą los rzucił do Rosji? Oto, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Talianka", w którym tytułową rolę gra Joanna Moro.

Zdjęcia na temat: ostatnie odcinki
Wideo na temat: ostatnie odcinki
Dyskusje na temat: ostatnie odcinki