• Informacje na temat:

  ostatnie publikacje

Artykuły na temat: ostatnie publikacje
 • ​Ostatnie wiersze i zapiski Leonarda Cohena

  Zbiór ostatnich wierszy i zapisków Leonarda Cohena wybranych przez poetę do publikacji kilka miesięcy przed śmiercią ukazał się na rynku. Tom nosi tytuł "Płomień. Wiersze, piosenki, fragmenty notatników".

 • Testament Chestera Benningtona: Jaka była ostatnia wola gwiazdora?

  Zmarły w lipcu Chester Bennington w swoim testamencie przekazał ostatnie życzenie wobec dzieci, a także wyznaczył wykonawcę jego woli.

 • Weinstein chciał powstrzymać publikacje o molestowaniu seksualnym

  "New York Times" we wtorek, 7 listopada, zwolnił kancelarię prawniczą, która odegrała rolę w próbie powstrzymania śledztwa gazety w sprawie zarzutów o molestowanie seksualne pod adresem jej klienta, znanego producenta filmowego Harveya Weinsteina, choć firma ta w tym samym czasie reprezentowała "NYT".

 • Prince: Siostra muzyka zapowiada publikacje nieznanych utworów

  Tyka Nelson, siostra Prince’a, obiecała fanom muzyka, że udostępni niepublikowane wcześniej piosenki Prince’a.

 • Ostatni duet Amy Winehouse

  14 września pojawi się wspólny utwór ikony amerykańskiej muzyki rozrywkowej Tony'ego Bennetta i zmarłej niedawno Amy Winehouse. Nagranie ukaże się kilka dni przed premierą albumu "Duets II" 85-letniego piosenkarza.

 • Powstaje publikacja na 40-lecie Festiwalu Filmowego w Gdyni

  ...od tej sprzed 10 lat, ma też zawierać liczne fotografie z ostatniej dekady. Premiera książki, której przygotowanie wsparł Polski Instytut Sztuki Filmowej, ma się odbyć podczas 40. Festiwalu Filmowego...

 • Led Zeppelin wyda na DVD swój ostatni koncert

  Brytyjski zespół Led Zeppelin zdecydował się opublikować DVD zapisem ostatniego koncertu w swojej dotychczasowej karierze. Wydawnictwo ma trafić do zniecierpliwionych fanów grupy dokładnie w piątą rocznicę występu - 10 grudnia.

 • Kuba Wojewódzki zapowiada nowy program?

  Kuba Wojewódzki wkrótce zostanie youtuberem? Czy "król TVN-u" przeniesie się do Internetu? Wiele na to wskazuje i z pewnością wielu fanów ma taką nadzieję po jego ostatniej publikacji.

 • Potępił Woody'ego Allena, by zdobyć Oscara?

  Na początku tygodnia ukazały się kontrowersyjne pamiętniki Woody'ego Allena zatytułowane "Apropos of Nothing". Ich publikacji towarzyszyły liczne protesty osób, które sprzeciwiały się publikacji zwierzeń reżysera oskarżanego o molestowanie seksualne. Allen odniósł się w książce do podobnych aktów potępienia, jakich doświadczył w ostatnim czasie.

 • ​Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za kreowanie fałszywego obrazu macierzyństwa

  Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Jej ostatnia publikacja w mediach społecznościowych spotkała się z wyjątkowo negatywnym odbiorem fanów. W komentarzach pojawiły się zarzuty, że gwiazda nie pokazuje prawdy o macierzyństwie i żyje w "cukierkowym świecie".

Wideo na temat: ostatnie publikacje
 • Teaser serialu "Pakt"

  Serial "Pakt" to sześcioodcinkowy thriller sensacyjny rozgrywający się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem jest Piotr (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa.

 • Relacja z planu serialu HBO "Pakt"

  Głównym bohaterem serialu jest Piotr (Marcin Dorociński) - znany dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa. Reżyserem serialu jest Marek Lechki (Erratum, Bez tajemnic). Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producent nadzorujący HBO Europe - Johnathan Young. Produkcja powstała na bazie norweskiego serialu "Mammon".

 • "Pakt"- zwiastun nowego serialu HBO

  Serial Pakt to sześcioodcinkowy thriller sensacyjny rozgrywający się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem jest Piotr (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa. ‘Pakt to pełna intensywnych emocji filmowa opowieść o ludziach mojego pokolenia, którzy rozpoczęli swoje dorosłe życie w latach dziewięćdziesiątych. Osadzona we współczesnej, tętniącej życiem Warszawie, jest dla mnie także...