• Informacje na temat:

  ostatnie rewelacje

Artykuły na temat: ostatnie rewelacje
 • Co takiego? W rewelacje o Woźniak-Starak aż trudno uwierzyć! To koniec?

  Żona syna miliarderów mogłaby w sumie już nigdzie nie pracować, ale to nie w jej stylu. Ambitna gwiazda wciąż nie rzuciła pracy w TVN, gdzie aktualnie od kilku edycji prowadzi show "Azja Express", które zmieniono na "Ameryka Express". Niestety, ostatniej edycji Aga chyba nie będzie wspominać najlepiej. Wszystko za sprawą dziesiątego odcinka, który wywołał w naszym kraju ogromne oburzenie...

 • Robin Williams przed śmiercią gorączkowo szukał leków!

  Robin Williams swoje ostatnie dni spędził w paranoidalnym amoku, w przekonaniu, że "coś się z nim dzieje". Te rewelacje ujawnia brytyjski "Daily Mail", powołując się na informacje telewizji Channel 5. Aktor odebrał sobie życie 11 sierpnia 2014 roku.

 • Beata Kozidrak (55 l.) pojawiła się na konferencji zapowiadającej kampanię "Lubelskie - smakuj życie" z mężem, dementując tym samym plotki o rozstaniu.

 • Urszula dementuje plotki o chorobie

  Urszula na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zareagowała na "rewelacje" "Faktu", który ogłosił, że wokalistka ma problemy zdrowotne.

 • A jednak to prawda o Agnieszce Woźniak-Starak! Te słowa dają do myślenia!

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) nie komentuje na razie rewelacji na swój temat. Czyżby cisza przed burzą?

 • Rumer Willis faworytką "Dancing with the Stars"

  Demi Moore była początkowo przeciwna występowi swojej córki, Rumer Willis, w programie "Dancing with the Stars". 26-latka jest jednak rewelacją amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami".

 • "Blondynka z reklamy" pierwszy raz o kryzysie w swoim związku

  ..."Blondyna z reklamy" nigdy nie ukrywała, że w czterech ścianach potrafi zrobić swojemu facetowi prawdziwe piekło. Czy ostatnie prasowe rewelacje o kryzysie w jej małżeństwie mają jednak cokolwiek wspólnego z prawdą?

 • NBC i Netflix rezygnują z programów Billa Cosby'ego

  Telewizja NBC wycofuje się z produkcji planowego show Billa Cosby'ego - gwiazdor został w ostatnich dniach oskarżony przez kilka kobiet o przestępstwa seksualne, których dopuścić miał się w przeszłości. Wcześniej Netflix odwołał emisję specjalnego komediowego show "Bill Cosby 77".

 • "Królowa Elżbieta umiera". Szokujące doniesienia tabloidu

  Brytyjskie tabloidy - w szczególności "National Enquirer" i "The Globe" - co rusz podają, że królowa jest w fatalnym stanie i niebawem umrze. W ciągu ostatnich siedmiu lat takie rewelacje pojawiły się na okładkach wspomnianych tytułów co najmniej piętnaście razy i były wyssane z palca! W ubiegłym tygodniu mogliśmy przeczytać na okładce "National Enquirer", że królowej zostało zaledwie kilka...

 • Asa Butterfield nowym Spider-Manem!

  Asa Butterfield, pamiętny Hugo z filmu Martina Scorsese "Hugo i jego wynalazek" (2012), w przyszłorocznym obrazie "Captain America: Civil War" zadebiutuje na ekranie jako nowe wcielenie Spider-Mana.

Wideo na temat: ostatnie rewelacje
 • Natalia Kukulska rusza na podbój Opola! Z tą piosenką!

  W tegorocznym konkursie SuperPremier w Opolu swoje nowe piosenki zaprezentują m.in. Maryla Rodowicz z Donatanem, Michał Szpak i właśnie Natalia Kukulska. Wokalistka rusza na podbój Opola z piosenką "Miau", która pochodzi z jej ostatniego albumu "Ósmy plan". Jakiś czas temu "Fakt" zasugerował nawet, że piosenka inspirowana jest postacią jej nielubianego i wyśmiewanego brata, Pikeja. Natalia

Dyskusje na temat: ostatnie rewelacje