• Informacje na temat:

  ostatnie sklepy

Artykuły na temat: ostatnie sklepy
 • "Jumacze" znów plądrują sklepy?

  W ciągu ostatnich dni Krosno Odrzańskie, malowniczo położone w dorzeczu Odry, zamieniło się w plan filmowy. To tutaj, rzut beretem od granicy polsko-niemieckiej (30 km), są kręcone ostatnie zdjęcia do filmu sensacyjnego Piotra Mularuka "Yuma", który w kinach zobaczymy jesienią.

 • Sklepy muzyczne upadają

  Sieć HMV ma aż 176 mln funtów długu. Firmę czeka głęboka restrukturyzacja. "Ten drastyczny krok pozwoli nam ocalić perspektywy firmy na przyszłość. Mamy mocne poparcie naszych pracowników i partnerów, którzy rozumieją aktualną sytuację i wspierają nas w tym trudnym czasie" - powiedział przedstawiciel firmy. Sklepy muzyczne powoli stają się reliktem przeszłości - to trend ogólnoświatowy. Spada...

 • "Ostatni taniec" obiecującej debiutantki

  Pochodząca z irlandzkiej rodziny z Birmingham Clare Maguire od zawsze chciała zostać wokalistką. Swoją pierwszą piosenkę napisała w wieku 7 lat. Jako nastolatka regularnie odwiedzała sklepy płytowe(...) BBC (5. miejsce na "Sound of 2011"). Jej głos pojawił się również na ostatniej płycie Streets "Computer And Blues" (utwór "Lock The Locks") oraz przygotowywanym do wydania albumie drum'n'bassowej...

 • Robbie Williams najlepszy w styczniu

  Styczeń był bardzo ciekawy pod względem sprzedaży płyt w naszym kraju. W pierwszych czterech tygodniach 2002 roku najchętniej zamawianym przez sklepy muzyczne albumem było ostatnie wydawnictwo Robbiego Williamsa, czyli "Swing When You're Winning". Dopiero na siódmej pozycji znalazł się dotychczasowy lider, płyta "ad.4" grupy Ich Troje.

 • Lista ZPAV: Stachursky najlepszy w kwietniu

  Zaledwie miesiąc Edyta Górniak utrzymała się na pierwszym miejscu zestawienia najpopularniejszych w naszym kraju albumów. W kwietniu tytuł ten przypadł Jackowi Łaszczokowi, lepiej znanemu jako Stachursky. Jego najnowsze dzieło zatytułowane "Finał" sklepy muzyczne zamówiły w sumie w ilości ponad 50 tysięcy egzemplarzy!!!

 • Raperka: "Zostałam wrobiona"

  Ostatni album raperki Nicki Minaj "Pink Friday: Roman Reloaded - The Re-Up" nie osiągnął spodziewanego sukcesu na listach przebojów. Gwiazda hip hopu za porażkę obwinia sklepy.

 • P.O.D.: Świętokradcza okładka

  Okładka ostatniej płyty formacji P.O.D., "Payable On Death", wzburzyła część amerykańskich środowisk chrześcijańskich. Album został przez niektóre sklepy wycofany ze sprzedaży.

 • 2006: Zagraniczne bestsellery w Polsce

  Z naszego rocznego podsumowania sprzedaży płyt w Polsce wynika, że spośród zagranicznych pozycji sklepy najczęściej zamawiały tytuły rockowe. Jednak najlepiej sprzedawanym zagranicznym artystą okazała się Katie Melua.

 • Kayah: Pełen sukces

  Dwupłytowa składanka największych przebojów z dorobku Kayah, "The Best & The Rest", zadebiutowała na szczycie listy najpopularniejszych płyt w Polsce. Według nieoficjalnych informacji, sklepy zamówiły ponad 40 tysięcy egzemplarzy tego wydawnictwa, co jest absolutnym rekordem ostatnich miesięcy. Na najniższym stopniu podium znalazł się z kolei podopieczny wokalistki, Krzysztof Kiljański, ze swoim...

 • Edyta Górniak najlepsza w marcu

  Płyta "Perła", najnowsze dzieło Edyty Górniak, w marcu była najchętniej zamawianym przez polskie sklepy muzyczne tytułem. W sumie w zeszłym miesiącu na półki trafiło 47.5 tys. egzemplarzy tego(...) zamawianych w marcu przez sklepy albumów, znalazło się aż 37 nowych tytułów.