• Informacje na temat:

  ostre słońce

Artykuły na temat: ostre słońce
 • "Stalowy orzeł i czarne słońce"

  ..."Black Sun" to tytuł, którego nie powstydziliby się nawet jacyś bardzo źli blackmetalowcy. Skąd ten pomysł? To pomysł Mata Sinnera, naszego basisty, który jest wielkim fanem literatury science-fiction. "Black Sun" jest w pewnym sensie albumem koncepcyjnym, opowiadającym o nowym układzie planetarnym, którego centrum jest Czarne Słońce - tam właśnie przeniesie ludzkość, kiedy już ostatecznie...

 • Ballada o trudnej miłości

  Piasek pustyni, ostre słońce, błękitne niebo - takie klimaty wkrótce zobaczymy w najnowszej sesji zdjęciowej finalisty "Idola" Pawła Kowalczyka, która zostanie wykorzystana do promocji jego debiutanckiego albumu.

 • Pogoda rujnuje film Woody'ego Allena

  Woody Allen ( "Wszystko gra" ) nie jest zadowolony z dobrej pogody jaka panuje obecnie w Londynie. Wysokie temperatury oraz wszechobecne słońce utrudniają sławnemu reżyserowi uzyskać odpowiedni "wygląd" jego najnowszego filmu.

 • Wilki w Krakowie: Sentymentalna podróż w czasie ["Niebieska trasa"]

  ..."Gdybym się miał tak już całkiem z wami żegnać, to tym utworem" - stwierdził w Klubie Studio w Krakowie Robert Gawliński, zapowiadając piosenkę "Słońce pokonał cień". Wizyta Wilków pod Wawelem była kolejnym przystankiem "Niebieskiej trasy", w ramach której zespół zabiera fanów w podróż w czasie do roku 1992, grając w całości debiutancką płytę "Wilki".

 • Jarocin za nami: Faworyci i publiczność nie zawiedli

  Kolejny, ostatni już, festiwalowy dzień dla wielu uczestników zaczął się na basenie i/lub w parku wodnym. Nie było szczególnego upału, ale słońce przypiekało ostro i coraz śmielej zmieniało karnację festiwalowiczów.

 • Stan Borys: Wycierpieliśmy już sporo

  ...oceanami Atlantyckim a Pacyfikiem. A obecnie w moim wieku bardzo cenię sobie słońce, jako najwyższe bóstwo życia... Jednakże cenię sobie również moją pracę i moje koncerty po obu stronach. Żeby żyć...

 • Ogień i tęczowa flaga. Relacja z koncertu Rammsteina na Stadionie Śląskim w Chorzowie [ZDJĘCIA]

  Gdy przy Stadionie Śląskim w Chorzowie zbierają się tysiące ludzi ubranych w skrajnej większości w ciemną odzież, wiedz, że coś się dzieje. A odbył się koncert niemieckiej grupy Rammstein - kto wie, czy nie najciekawszy muzyczny show, jaki dany będzie wielu zobaczyć w całym życiu. Granie na czekanie Zanim grupa dowodzona przez Tilla Lindemanna opanowała Kocioł Czarownic, a słońce wciąż...

 • Weronika Książkiewicz: Czas na czarny charakter

  W "Na noże" zagra pani Wiolę, menedżerkę restauracji. To serial komediowy? Weronika Książkiewicz : - Przede wszystkim bardzo życiowy. Czyli "czasem słońce, czasem deszcz" - dramaty i śmiech. Spora część akcji toczy się w kuchni, a tam wiadomo - jest gorąco, nerwowo, pospiesznie. Dzięki temu czekają nas sytuacje i komediowe, i dramatyczne. Zawsze pani rozumie swoje bohaterki, przystępując do...

 • Przystanek Woodstock: Pół miliona pięknych ludzi!

  Sobota (1 sierpnia) to ostatni dzień 21. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Na szczęście pogoda w końcu się poprawiła i słońce na dobre przypiekało. Późno w nocy jamajską temperaturę zapewnił Shaggy, który z łatwością rozbujał wielotysięczny tłum.

 • Woodstock: Znowu upał

  Ostatni dzień XIV Przystanku Woodstock (niedziela, 3 sierpnia) znów przypomniał, że to środek lata. Słońce przygrzewało mocno, a atmosfera gęstniała w oczekiwaniu na pierwszy koncert grupy Acid Drinkers - laureata Złotego Bączka, nagrody woodstockowej publiczności.

Zdjęcia na temat: ostre słońce