• Informacje na temat:

  ostrowska małgorzata

Artykuły na temat: ostrowska małgorzata
 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski udzielili krótkiego wywiadu, w którym m.in. wspominali zmarłego w lutym Pawła Królikowskiego. "Mam poczucie, że tu z nami jest" - mówiła wdowa po aktorze.

 • Małgorzata Ostrowska choruje na boreliozę. Zaskakujące wyznanie wokalistki

  Podczas pandemii koronawirusa zamrożeniu uległa też m.in. branża muzyczna. Jak wielu innych wykonawców Małgorzata Ostrowska wpuściła internautów do swojego domu, opowiadając i pokazując, co robi w tym czasie.

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska na zdjęciu z wnukiem

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła w wyjątkowy sposób świętować niedawne imieniny jej wnuka - Józia. Na instagramowym profilu aktorki pojawiła się rodzinna fotografia, do której wdowa po Pawle Królikowskim dołączyła kilka słów.

 • Razem Robimy Dobro: Roksana Węgiel, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska i inni

  Do sieci trafiła nagrana w gwiazdorskim składzie piosenka "Razem", która jest pierwszą odsłoną projektu "Razem Robimy Dobro". "Warto razem trzymać się" - podkreślają m.in. Roksana Węgiel, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Andrzej Krzywy i Grzegorz Kupczyk.

 • "The Voice of Poland": Beata Kozidrak kontra Małgorzata Ostrowska? Kto pojawi się w jury?

  ...niepotwierdzonych wieści mają rywalizować kolejne gwiazdy polskiej sceny - Beata Kozidrak (liderka Bajmu , posłuchaj! ) i Małgorzata Ostrowska ( sprawdź! ), która popularność zdobyła w latach 80(...) muzycznej, które kocha i młode, i starsze pokolenie. A do nich bez wątpienia należą Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska. Rozmowy z artystkami trwają, ale umowy nie są jeszcze podpisane" - mówi we...

 • Małgorzata Ostrowska kontra Lombard: Zapadł wyrok w głośnej sprawie

  Decyzją sądu w Poznaniu Małgorzata Ostrowska będzie mogła wykonywać dawne przeboje zespołu Lombard, do których napisała teksty. Wyrok nie jest prawomocny.

 • Małgorzata Ostrowska: Życie czasem się kończy w najmniej oczekiwanym momencie

  W połowie listopada po 12 latach przerwy nowy album z premierowym materiałem wypuściła Małgorzata Ostrowska. Płytę "Na świecie nie ma pustych miejsc" zadedykowała swojemu wieloletniemu menedżerowi i przyjacielowi Piotrowi Niewiarowskiemu, który zmarł w marcu 2018 r. w wieku 66 lat.

 • Małgorzata Ostrowska kontra Lombard: Porozumienie coraz bliżej

  Przypomnijmy, że Małgorzata Ostrowska rozstała się z grupą Lombard w 1999 roku. W jej miejsce dowodzona przez klawiszowca i kompozytora Grzegorza Stróżniaka zespół przyjął Martę Cugier(...). Mając na uwadze ogromne znaczenie dorobku artystycznego zespołu Lombard dla polskiej muzyki rozrywkowej, informujemy, że Małgorzata Ostrowska i Grzegorz Stróżniak w obecności Marty Cugier - wokalistki...

 • Małgorzata Ostrowska kontra Lombard przed sądem

  Sąd w Poznaniu dał obu stronom miesiąc na dogadanie się w sprawie procesu o prawa autorskie do piosenek, które Małgorzata Ostrowska i Grzegorz Stróżniak napisali dla zespołu Lombard.

 • Małgorzata Ostrowska: Zobacz teledysk Ziemia w ogniu". Tarantula w akcji

  Do sieci trafił teledysk do singla "Ziemia w ogniu". Słowa utworu napisała Małgorzata Ostrowska , a autorem muzyki jest Maciej Muraszko , do tej pory znany ze współpracy z Maciejem Maleńczukiem(...) nadzieję, że radia też go przyjmą z dużą życzliwością" - mówi Małgorzata Ostrowska. Za teledysk odpowiada Pascal Pawliszewski, który pracował wcześniej z takimi wykonawcami, jak m.in. Viki Gabor, Piotr...

Zdjęcia na temat: ostrowska małgorzata
 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska
 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska
 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Wideo na temat: ostrowska małgorzata
 • Śmierć Ryśka: "Na zimno się tego nie zagra"

  Sceny związane ze śmiercią Rysia kosztowały mnie bardzo dużo, ale było to ciekawe doświadczenie aktorskie - mówi Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka z "Klanu".

 • "Kołysanka"

  znakomici polscy aktorzy, m.in. Robert Więckiewicz, Krzysztof Kiersznowski, Małgorzata Buczkowska, Ilona Ostrowska, Krzysztof Stelmaszyk, Katarzyna Kwiatkowska, Ewa Ziętek, Przemysław Bluszcz.

 • "Kołysanka"

  znakomici polscy aktorzy, m.in. Robert Więckiewicz, Krzysztof Kiersznowski, Małgorzata Buczkowska, Ilona Ostrowska, Krzysztof Stelmaszyk, Katarzyna Kwiatkowska, Ewa Ziętek, Przemysław Bluszcz.

Dyskusje na temat: ostrowska małgorzata