• Informacje na temat:

  ostrowska z ranczo

Artykuły na temat: ostrowska z ranczo
 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski udzielili krótkiego wywiadu, w którym m.in. wspominali zmarłego w lutym Pawła Królikowskiego. "Mam poczucie, że tu z nami jest" - mówiła wdowa po aktorze.

 • Powstanie film "Ranczo. Zemsta wiedźm"

  Dobra wiadomość dla fanów opowieści o mieszkańcach Wilkowyj. Planowany od dawna film "Ranczo. Zemsta wiedźm" może powstać jeszcze w tym roku. "Nie ma żadnych zmian w obsadzie aktorskiej, pojawią się nowi bohaterowie, ale raczej na drugim planie" - zapowiada w rozmowie z PAP Life reżyser Wojciech Adamczyk. I zdradza, że rozpoczęcie zdjęć planowane jest na czerwiec.

 • Ilona Ostrowska: Ostatnie spotkanie z Pawłem Królikowskim

  Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski spędzili razem lata na planie serialu "Ranczo". Aktorka nie ukrywa, że jego odejście było dla niej ogromnym ciosem. Wciąż trudno jest jej pogodzić się z utratą przyjaciela.

 • "Ranczo" rządzi!

  Najciekawsze jest to, że właśnie te powtórki są ostatnio popularniejsze niż "Taniec z gwiazdami" i "Skazany na śmierć". Co prawda "Ranczo" nie przegoniło jeszcze "M jak Miłość", ale osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności od początku emisji powtórkowej serii. 6.118 tysięcy widzów obejrzało w niedzielny wieczór (4 marca) kolejne dwa odcinki serialu "Ranczo" w Jedynce. Serial osiągnął także...

 • Powraca "Ranczo"!

  Zmagania z wilkowyjską rzeczywistością wyczerpią energię Lucy (Ilona Ostrowska). Zacznie myśleć o powrocie do Ameryki, gdzie życie jest prostsze. Czyżby senator Kozioł (Cezary Żak), który od lat marzył o kupnie dworku i pozbyciu się uciążliwej konkurentki, w końcu miał zatriumfować? Nie tym razem! Poczucie obowiązku Lucy okaże się silniejsze od jej zmęczenia. Uzna, że skoro podjęła się obowiązków...

 • Wraca serial "Ranczo"

  Pani wójt Wilkowyje śmiało gonią Europę. Dwa lata po wyborczym sukcesie Lucy (Ilona Ostrowska) próbuje godzić obowiązki urzędowe (których wciąż przybywa) z rodzinnymi. Ale nie ma co kryć, ciężar wychowania córeczki spada głównie na Kusego (Paweł Królikowski). Bywa on też dodatkowo zestresowany jako wydawca, próbujący wydobyć kolejną książkę od pisarza (Jacek Kawalec) dotkniętego niemocą twórczą...

 • "Ranczo": Seksowna rywalka

  Aktorka dołączyła do ekipy siódmej serii "Rancza", która właśnie powstaje. Jako atrakcyjna znawczyni sztuki będzie chciała uwieść Kusego (Paweł Królikowski)! Lucy (Ilona Ostrowska) jej tego nie daruje. Monika, bo tak ma na imię bohaterka grana przez Emilię Komarnicką, jest pod wielkim wrażeniem obrazów Kusego. Przyjedzie do Wilkowyj, żeby namówić go na przeprowadzkę do Warszawy. I chociaż Kusy...

 • "Ranczo" - będą nowe odcinki

  Jak poradzi sobie Lucy (Ilona Ostrowska) z obowiązkami wójta wsi Wilkowyje? Już wkrótce się przekonamy, bo właśnie ruszyły prace nad nowymi odcinkami "Rancza"! "Staramy się, żeby scenariusz, nad którym właśnie pracujemy, był gotowy wczesną wiosną" - mówi scenarzysta Robert Brutter.

 • "Ranczo": Kobieta do władzy!

  Łatwiej wygrać wybory, niż zmienić stare porządki w Wilkowyjach. Przed Lucy (Ilona Ostrowska) trudne chwile. Czy gmina skorzysta z unijnej pomocy? Zagraniczne kontakty, nowi bohaterowie i kariery bywalców ławeczki w długo oczekiwanej nowej serii "Rancza".

 • Bohaterowie "Rancza" w powieści

  Wielbiciele telewizyjnego serialu "Ranczo" w oczekiwaniu na jego 8. serię będą mogli spotkać się z ulubionymi bohaterami... na kartach książki. Do księgarń trafiła napisana przez scenarzystów "Rancza" jego powieściowa wersja.

Zdjęcia na temat: ostrowska z ranczo
Wideo na temat: ostrowska z ranczo
 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 8. odcinka

  W najbliższym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!" odbędzie się fascynujący pojedynek seriali. Naprzeciwko siebie staną aktorzy "Rancza" i "Ojca Mateusza". Tomasz Kammel do swojej drużyny zaprosi policjantów z Sandomierza: Rafała Cieszyńskiego, Michała Pielę i Artura Pontka. Z kolei Antek Królikowski o zwycięstwo powalczy z mieszkańcami Wilkowyj: Iloną Ostrowską, Piotrem Ligienzą i Katarzyną Żak. Ósmy odcinek "Kocham Cię, Polsko!" w sobotę, 22 kwietnia, o godz. 20:05 w TVP2.

Dyskusje na temat: ostrowska z ranczo