• Informacje na temat:

  ostrowski mam talent

Artykuły na temat: ostrowski mam talent
 • Restart uczestnika "Mam talent"

  W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać utworu "Restart" wykonawcy ukrywającego się pod pseudonimem Paveu Ostrovsky. 23-letniego wokalistę możecie pamiętać z trzeciej edycji "Mam talent", gdzie zaśpiewał "Life On Mars" Davida Bowiego.

 • Mam talent: Artur Cichuta ze Złotym Przyciskiem

  Trzeci castingowy odcinek kolejnej edycji "Mam talent" znów obfitował w wiele atrakcji, nowych talentów, momentów zarówno wzruszających, jak i bardzo zabawnych.

 • Paweł z "Mam talent" rusza do boju

  Znany z tegorocznej edycji programu "Mam talent" wokalista Paweł Ostrovsky w ten i następny weekend zagra koncerty ze swoim projektem YXX w roli supportu grupy Closterkeller.

 • "Mam talent": Robert Kozyra na kolanach

  ..."To nie jest dla nas łatwe" - mówiła Agnieszka Chylińska przed ogłoszeniem wyników po wszystkich odcinkach castingowych. W sobotę (13 października) poznaliśmy 40 półfinalistów piątej edycji "Mam talent".

 • Filharmonia Futura: "Symphonica" z Małgorzatą Ostrowską

  ..."Mierzenie się z gigantami rockowej sceny tj. Aerosmith, Nirvana, Metallica czy Iron Maiden to nie lada wyzwanie. Ale cieszy mnie, że mam szansę uczestniczyć w tej niezwykłej przygodzie, gdzie dźwięk(...) muzyk Disperse). Całość okraszają wizualizacje i starannie dopracowane efekty sceniczne. W przedstawieniu "Symphonica" występują zwycięzcy i laureaci popularnego talent show "The Voice Of Poland...

 • "Lato #naMAXXXa" w Łukowej k. Biłgoraja: Ostrowska, Bednarek i Zenek Martyniuk (Akcent)

  ...telewizyjny program "Mam talent" - w trzeciej edycji (2010) zajął ostatecznie drugie miejsce. Wydana z zespołem płyta "Szanuj" osiągnęła status podwójnej platyny (ponad 70 tys. egzemplarzy). Po zmianie...

 • Terminal z teledyskiem

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do ballady "Deep Inside" promującej debiutancki album "Tree Of Lie" grupy Terminal. W klipie pojawia się znany z "Mam talent" akrobatyczny duet Kairaku.

 • Uwielbia rządzić!

  Gdy jest ciekawa opinii na temat swojej płyty, odwiedza warzywniak. Agnieszka Chylińska robi to, co lubi i nie idzie na żadne układy. Do uczestników "Mam talent!" podchodzi z sercem i zawsze mówi prawdę prosto z mostu.

 • "Kupując - pomagasz": Natalia Siwiec śpiewa dla zwierząt

  ...już się z tym pogodziłam i przebolałam. Trudno. Nawet nie będę próbować, ale jak trzeba wesprzeć braci mniejszych - jestem. Jestem straszną kociarą. Na psa nie mam charakteru. Pies by absolutnie rządził w domu. Kot o co innego! Jest w nim jakaś wyższość, ale i niezależność. Kot sobie zawsze poradzi i spadnie na cztery łapy. Kot to jest kot" - przyznała aktorka Grażyna Wolszczak. Laureatka "Mam...

 • Zaczarowany świat Kory. Legenda polskiej piosenki świętowałoby 68. urodziny

  Królowa rocka. Miała talent do słów i wyobraźnię, dzięki której każdy tekst jej autorstwa stawał się dziełem sztuki. Dumna i pewna siebie, potrafiła odmówić udziału w koncercie, sławiącym przyjaźń polsko-radziecką. Nie przejmowała się tym, co mówią o niej inni. "Nigdy nie będę dziewczyną z sąsiedztwa, którą wszyscy lubią"- żartowała. Gwiazdeczka Przyszła na świat 8 czerwca 1951 roku w Krakowie...