• Informacje na temat:

  otwarcia obiektu

Artykuły na temat: otwarcia obiektu
 • Uroczyste otwarcie wystawy "Wajda"

  - Autorzy wystawy "Wajda" pozwolą nam zbliżyć się do imaginarium artysty, malującego na taśmie filmowej swoje widzenie świata i tego, co uznawał w tym świecie za ważne - napisał minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński w liście, odczytanym w piątek, 5 kwietnia, w Krakowie.

 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce: 4Dreamers na otwarcie z nową piosenką "Ina-Pro Pro"

  Nowakowska i Aleksander Sikora . Ceremonię otwarcia (18 listopada w Katowicach) poprowadzi Mateusz Szymkowiak . Wówczas odbędzie się m.in. przywitanie delegacji, losowanie numerów startowych i występy...

 • Justin Bieber wystąpi w Krakowie. Praktyczne informacje (komunikacja miejska, godzina koncertu)

  ...11 listopada Justin Bieber wystąpi w Krakowskiej Tauron Arenie. Poniżej możecie dowiedzieć się o której na scenie pojawi się wokalista, jak dojechać na koncert, gdzie zjeść przed koncertem Kanadyjczyka oraz czego nie wolno wnosić na teren obiektu.

 • Część małych kin w Polsce wznowi działalność 6 czerwca

  ...internetową. Bilety będą dostępne również stacjonarnie w kasach kina, zalecamy jednak, aby korzystać z kart płatniczych" - dodał. W Poznaniu do ponownego otwarcia 6 czerwca przygotowuje się Kino Muza...

 • Część małych kin szykuje się na przyjęcie widzów. A multipleksy?

  ...otwarcia poszczególnych kin sieci Multikino, poinformujemy w kolejnych komunikatach. Do ponownego otwarcia naszych multipleksów podchodzimy ze spokojem i chcemy być dobrze przygotowani. Czekamy na(...) Helios nie otworzy swoich multipleksów na początku czerwca. W ocenie dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Agorze Niny Graboś 6 czerwca to "zaskakująco wczesny termin otwarcia kin w Polsce". "Czas...

 • IMAX w Krakowie

  W Krakowie, na terenie centrum rozrywkowo-handlowego Plaza Centers, powstaje drugie w Polsce trójwymiarowe kino Panasonic IMAX oraz multipleks Cinema City. W środę, 24 października, zaproszono dziennikarzy, aby obejrzeli instalację projektora IMAX, największego na świecie tego typu urządzenia. Otwarcie obiektu zaplanowano na 10 grudnia.

 • EnergaCamerimage: Gwiazdy kina nagrodzone

  Aktor Danny DeVito, reżyser Peter Greenaway i reżyser oraz producentka filmów dokumentalnych Helena Trestikova odebrali w sobotę, 9 listopada, nagrody podczas gali otwarcia 27. Festiwalu Filmowego EnergaCamerimage. Wyróżniono także polską aktorkę Ewę Dałkowską.

 • Interaktywne kino w Krakowie!

  Już 25 września w Krakowie odbędzie się wielkie otwarcie Cinema Park. Multisensoryczne, sześciosalowe kino edukacyjne usytuowane jest w Cinema City Bonarka.

 • Jennifer Lopez po raz pierwszy w Polsce!

  .... "Wszystko to potwierdza, że mamy do czynienia z gwiazdą największego kalibru. Koncert takiego artysty będzie z pewnością godnym otwarciem muzycznym tak nowoczesnego obiektu jak gdańska PGE Arena. Wierzymy, że...

 • Orange Warsaw Festival 2014: Piątek trzynastego (relacja)

  Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2014 upłynął w cieniu groźnego wydarzenia, do którego doszło jeszcze przed otwarciem bram Stadionu Narodowego.

Zdjęcia na temat: otwarcia obiektu