• Informacje na temat:

  otylia jędrzejczak

Artykuły na temat: otylia jędrzejczak
 • "Pierwsza miłość" Otylii Jędrzejczak

  Otylia Jędrzejczak jesienią pojawi się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

 • Otylia Jędrzejczak: Biała Mamba

  To już koniec wodnego show "Celebrity Splash!". Czas na wielki finał! Która z gwiazd zostanie mistrzem skoków? - Trzymam kciuki za wszystkich zawodników. Bardzo ciężko pracowali - przyznaje przewodnicząca jury, Otylia Jędrzejczak.

 • Otylia Jędrzejczak zagrała w serialu!

  Lista z nazwiskami wybitnych sportowców, którzy pojawią się wiosną w nowych odcinkach "rodzinki.pl", wciąż się powiększa. Z Boskimi spotkała się właśnie na planie serialu sama Otylia Jędrzejczak!

 • Varius Manx z Otylią Jędrzejczak!

  Powstał już teledysk do piosenki "Tyle siły mam" Varius Manx, ostatniej nagranej przed wypadkiem samochodowym, w którym najbardziej ucierpieli wokalistka Monika Kuszyńska i lider Robert Janson. Główną bohaterkę zagrała nasza utytułowana pływaczka Otylia Jędrzejczak - w październiku 2005 roku sama przeżyła dramatyczny wypadek samochodowy, w którym zginął jej brat Szymon.

 • Hiphopowa Otylia

  Nasza pływaczka Otylia Jędrzejczak, która w niedzielę, 15 sierpnia, zdobyła dwa srebrne medale olimpijskie na pływalni w Atenach, przed startem koncentruje się słuchając polskiego hip hopu. Jej ulubieni wykonawcy to Jeden Osiem L i Liber.

 • Jędrzejczak wygra "Taniec..."?

  Otylia Jędrzejczak zdobyła serca milionów Polaków, wygrywając medale na igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata i Europy oraz bijąc kolejne pływackie rekordy. Teraz uwodzi ich na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

 • Utwór o Otylii?

  Otylia Jędrzejczak swój złoty medal olimpijski w dużym stopniu zawdzięcza muzyce hiphopowej, której sporo słuchała przed każdym startem. Nasza potrójna medalistka z Aten nie ukrywa, iż nie miałaby nic przeciwko temu, by ktoś z polskich hiphopowców nagrał utwór poświęcony jej sukcesowi.

 • Wojewódzki i Otylia

  W niedzielę, 26 września, w programie Kuby Wojewódzkiego gościć będzie Otylia Jędrzejczak, nasza złota medalistka olimpijska, wielka fanka polskiego hip hopu. W przerwie wystąpi grupa Cinq G, który prezentuje stylistykę dancehallową, a charyzmatycznym wokalistą jest Duże P, czołowa postać polskiego hip hopu.

 • "Taniec...": Otylia już nie zatańczy

  W dziewiątym odcinku "Tańca z gwiazdami" na parkiecie triumfowała Anna Mucha, która dwukrotnie otrzymała maksymalną liczbę punktów od jury. Widzom najbardziej spodobała się jednak Natasza Urbańska. To publiczność zadecydowała także o tym, że z programem pożegnała się Otylia Jędrzejczak.

 • Chajzer, Witkowski, Jędrzejczak i Klich w "Ugotowanych"

  To już kolejny raz, kiedy gwiazdy odkrywają przed nami swoje kuchnie i kulinarne zdolności. Co działo się u dziennikarza Filipa Chajzera, pływaczki Otylii Jędrzejczak, pisarza Michała Witkowskiego(...) rozkręciło! Udało się na pewno, bo na kolejnej kolacji u Otylii Jędrzejczak wszyscy byli w takim nastroju, że zaczęły się prywatne zwierzenia... Przy tajemniczym drugim daniu "Diabelskim młynie" z owoców morza...

Zdjęcia na temat: otylia jędrzejczak
 • Otylia Jędrzejczak
 • Otylia Jędrzejczak
 • Otylia Jędrzejczak
Wideo na temat: otylia jędrzejczak
 • Otylia Jędrzejczak o macierzyństwie w TVN!

  Otylia Jędrzejczak zadzwoniła ostatnio do"Dzień Dobry TVN", by opowiedzieć, jak wyglądają jej życie, które niedawno uległo sporym zmianom. Wszystko oczywiście z powodu nardzin jej córeczki Marceliny. "Jest bardzo przyjemnie. Poznajmy się nawzajem. Do tego przygotowuję się do nowych projektów, które ruszą jesienią" - cieszy się Otylia, która dodała też, że jej córeczka już kocha kąpiele. "Żabką

 • Otylia Jędrzejczak o książce: Nie było dla mnie nigdy większej motywacji niż mój brat

  Otylia Jędrzejczak jest mistrzynią olimpijską w pływaniu. Niedawno ukazała się jej książka biograficzna, w której opowiada o swojej sportowej karierze oraz trudnych przeżyciach związanych ze śmiercią brata. Jak zmieniła się na przestrzeni lat? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Otylia Jędrzejczak dostała fuchę w "Dzień Dobry TVN"!

  Otylia Jędrzejczak pochwaliła się, że właśnie dostała swój cykl w "Dzień Dobry TVN" o karierze po karierze, w którym będzie przedstawiać sylwetki swoich kolegów, którzy zakończyli już swoją przygodę ze sportem. "Mam nadzieję, że odcinki będą się podobały" - wyznała była pływaczka. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: otylia jędrzejczak