• Informacje na temat:

  otylia jędrzejczak igrzyska

Artykuły na temat: otylia jędrzejczak igrzyska
 • Utwór o Otylii?

  Otylia Jędrzejczak swój złoty medal olimpijski w dużym stopniu zawdzięcza muzyce hiphopowej, której sporo słuchała przed każdym startem. Nasza potrójna medalistka z Aten nie ukrywa, iż nie miałaby nic przeciwko temu, by ktoś z polskich hiphopowców nagrał utwór poświęcony jej sukcesowi.

 • Otylia Jędrzejczak: Biała Mamba

  To już koniec wodnego show "Celebrity Splash!". Czas na wielki finał! Która z gwiazd zostanie mistrzem skoków? - Trzymam kciuki za wszystkich zawodników. Bardzo ciężko pracowali - przyznaje przewodnicząca jury, Otylia Jędrzejczak.

 • Jędrzejczak wygra "Taniec..."?

  Otylia Jędrzejczak zdobyła serca milionów Polaków, wygrywając medale na igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata i Europy oraz bijąc kolejne pływackie rekordy. Teraz uwodzi ich na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

 • Przemysław Babiarz: Jestem mylony z kimś innym

  ...startów w igrzyskach olimpijskich zdobyli dwadzieścia trzy złote medale. W pływaniu mamy jeden, który w Atenach wywalczyła Otylia Jędrzejczak. Ile dni spędzi pan w Brazylii? - Wyjeżdżamy sześć(...) Bronisława Malinowskiego podczas Igrzysk Olimpijskich w Moskwie w 1980 roku. Nasz reprezentant marzył o złocie, to były jego trzecie igrzyska, na poprzednich zdobył srebro. Jednocześnie miał bardzo trudnego...

 • Premiera filmu o Tomaszu Majewskim

  Otylia Jędrzejczak powiedziała PAP po premierze: "Film pokazuje Tomka, którego znam od igrzysk w Atenach takim, jakim on jest. On nie gra, on jest sobą, takim jest na co dzień. Zwróciłam natomiast uwagę...