• Informacje na temat:

  owsiak konferencja

Artykuły na temat: owsiak konferencja
 • Jurek Owsiak: Dyskredytowanie Przystanku Woodstock jest nieludzkie

  W czwartek (30 czerwca) w Zielonej Górze odbyła się konferencja Jurka Owsiaka w sprawie przygotowań do Przystanku Woodstock 2016. Głównym tematem były kwestie bezpieczeństwa w związku z przyznaniem festiwalowi statusu imprezy podwyższonego ryzyka.

 • Pol'and'Rock Festival 2020 tuż przed startem. Jurek Owsiak: Festiwal z tektury

  W czwartek (30 lipca) rozpocznie się Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli internetowa edycja Pol'and'Rock Festival 2020. "A zaczęło się od tektury" - komentuje Jurek Owsiak.

 • Jurek Owsiak najlepszym promotorem koncertowym!

  Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Przystanku Woodstock Jurek Owsiak został wybrany najlepszym promotorem koncertowym na świecie w ramach plebiscytu International Music Industry Awards 2015, organizowanego przy okazji międzynarodowej konferencji branży muzycznej Musexpo w Los Angeles.

 • Jurek Owsiak o rekordach Pol'And'Rock Festival 2018

  ..."Nocny Kochanek pobił absolutny rekord frekwencji" - ogłosił Jurek Owsiak na konferencji poprzedzającej rozpoczęcie ostatniego dnia Pol'and'Rock Festival (dawny Przystanek Woodstock).

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Nie żyje kolejny uczestnik. Mocne słowa Jurka Owsiaka

  ...upałami" - mówił na sobotniej (3 sierpnia) konferencji Jurek Owsiak , zapowiadając specjalny komunikat, który wygłosił z Dużej Sceny przed rozpoczęciem koncertów, a także wzmożone kontrole(...) dbać o bezpieczeństwo" - stwierdził, na koniec składając za pośrednictwem mediów wyrazy współczucia najbliższym osób, które zmarły w Kostrzynie nad Odrą. Owsiak poprosił ze sceny o chwilę ciszy dla...

 • Owsiak: Dreszcz emocji

  ...zmieniać świat. I pamiętajcie, że im więcej dajecie, tym więcej dostajecie" - powiedział w ASP. Michael Lang pojawił się również na późniejszej konferencji prasowej z udziałem Jurka Owsiaka. Padały(...), Jorgos Skolias czy Darek Kozakiewicz, który na gitarze zagrał Mazurek Dąbrowskiego. "Widziałem łzy w wielu oczach. To było wielkie wydarzenie z najwyższej muzycznej półki" - podkreślał Owsiak...

 • Jurek Owsiak: To był dzień tworzenia kolejnej legendy Przystanku Woodstock

  ..."To był najbardziej hardkorowy i najtrudniejszy dzień w trakcie 22-letniej historii Przystanku Woodstock" - powiedział Jurek Owsiak o pierwszym dniu festiwalu. Na piątkowej (15 lipca) konferencji prasowej dużo było przede wszystkim o pogodzie i kwestiach bezpieczeństwa.

 • Jurek Owsiak najlepszym promotorem koncertowym?

  Jurek Owsiak otrzymał nominację w ramach plebiscytu International Music Industry Awards 2015 organizowanego przy okazji międzynarodowej konferencji branży muzycznej Musexpo w Los Angeles.

 • Barierki na Przystanku Woodstock 2017 znikną? Zaskakujący apel Jurka Owsiaka

  Zaskakująca deklaracja Jurka Owsiaka, który publicznie ogłosił, że będzie starał się o to, by trzeciego dnia Przystanku Woodstock (5 sierpnia) spod scen zniknęły barierki wprowadzone w związku z przyznaniem statusu imprezy podwyższonego ryzyka.

 • Jurek Owsiak: Przystanek Woodstock można tylko próbować odwołać

  W Kostrzynie nad Odrą trwają prace przy rozpoczynającym się za dwa tygodnie Przystanku Woodstock. - Każdy dzień to jest kolejna cegiełka do budowy tego wielkiego festiwalu - mówi Interii Jurek Owsiak.