• Informacje na temat:

  owsiak oskarzony

Artykuły na temat: owsiak oskarzony
 • Jurek Owsiak znów oskarżony. Chodzi o Krystynę Pawłowicz

  ...20 tys. zł zadośćuczynienia domaga się od Jurka Owsiaka pani poseł PiS Krystyna Pawłowicz. Chodzi o słowa wypowiedziane przez szefa WOŚP podczas tegorocznego Przystanku Woodstock.

 • Przystanek Woodstock 2017: Jurek Owsiak oskarżony

  ..."Po Przystanku Woodstock stała się rzecz niewiarygodna..." - tak Jurek Owsiak komentuje fakt, że do sądu w Słubicach trafił wniosek o ukaranie go za używanie wulgaryzmów na tegorocznej edycji "najpiękniejszego festiwalu na świecie".

 • Jurek Owsiak oskarżony: "Na władzę nie poradzę"

  ..."Cały czas i do końca miałem nadzieję, że rozsądek weźmie górę" - napisał Jurek Owsiak, który 23 października stanie w sądzie w Słubicach za "wielokrotne używanie słów nieprzyzwoitych" na tegorocznym Przystanku Woodstock.

 • Pol'And'Rock Festival 2018: Jurek Owsiak, czyli "Kapitan Polska"

  Polską" wzywającym do działania ponad podziałami jest Jurek Owsiak. Nie muszą się zgadzać z jego poglądami, nie zawsze poprą muzyczne wybory, ale chętnie stawią się do Kostrzyna nad Odrą na jego wezwanie(...) za 130 zł. Postaramy się, żeby było pięknie" - zapowiedział Jurek Owsiak, nawiązując do sytuacji z Przystanku Woodstock 2017. Wówczas za swój tradycyjny występ na zakończenie imprezy (Owsiak jak...

 • Przystanek Woodstock 2017: Wiemy, kiedy Jurek Owsiak stanie przed sądem

  ...23 października w sądzie w Słubicach odbędzie się rozprawa Jurka Owsiaka oskarżonego za używanie wulgaryzmów na tegorocznej edycji "najpiękniejszego festiwalu na świecie".