• Informacje na temat:

  p diddy aktor

Artykuły na temat: p diddy aktor
 • Will Smith chce zostać Bondem

  Will Smith dołączył do listy aktorów, którzy marzą o tym, by zostać pierwszym w historii ciemnoskórym Jamesem Bondem. Aktor zapewnia, że jest idealnym kandydatem do tej roli.

 • Raper Diddy zagra prokuratora

  Raper Diddy zagra prokuratora w dwóch odcinkach serial u "Kryminalne zagadki Miami".

 • Raper Diddy zagra prokuratora

  Raper Diddy zagra prokuratora w dwóch odcinkach serialu "Kryminalne zagadki Miami".

 • Fani amerykańskiego rapera znanego jeszcze niedawno jako Puff Daddy, pogubili się już chyba w pseudonimach, które ich idol używa. Zdając sobie z tego sprawę wokalista i były partner życiowy Jennifer Lopez, zdecydował się wyjaśnić, kiedy używa jakiego imienia.

 • ​Gwiazdy po latach: "Bill Cosby Show"

  ...zdjęć do "Bill Cosby Show" Rashad występowała na Broadwayu, m.in. w sztuce "A Raisin in the Sun", która została później przeniesiona na ekrany (w wersji filmowej partnerował jej raper P. Diddy). Aktorka(...)Bill Cosby, czyli Dr Heathcliff "Cliff" Huxtable Grany przez niego Cliff otrzymał w 2004 roku tytuł "Najlepszego telewizyjnego taty wszech czasów" nadany mu przez TV Guide, za tę rolę aktor...

 • Czy następny Bond będzie Murzynem?

  Laureat Oscara Jamie Foxx ( "Ray" ) przedstawił pomysł, aby kolejny odtwórca roli sławnego agenta 007 był Murzynem. Aktor wskazał także najlepszych według niego kandydatów do roli przyszłego Bonda. Według Foxxa najlepszy byłby Denzel Washington ( "Plan doskonały" ) albo raper Sean "Diddy" Combs (znany wcześniej jako Puff Daddy).

 • P Diddy: Czarny Bond?

  Raper P Diddy, wcześniej znany pod pseudonimem Puff Daddy, twierdzi, że jest "idealnym" kandydatem na objęcie roli Jamesa Bonda. Nazwisko nowego agenta 007, następcy Pierce'a Brosnana, jeszcze nie jest znane.

 • P Diddy: Film dla czarnych

  Sean "P Diddy" Combs marzy o powstaniu filmu inspirowanego znaną produkcją "Ocean's Eleven", nakręconą przez znanego reżysera Stevena Soderbergha. Jednak zamiast białych aktorów, popularny raper chciałby do obsady zatrudnić czarnoskórych gwiazdorów kina.

 • Jak zmieni się z aktora w muzyka?

  Casey Affleck, brat Bena Afflecka, wyreżyseruje dokument, który będzie śledził muzyczną karierę swojego kolegi i zarazem szwagra - Joaquina Phoenixa.

 • Diddy robi mega imprezę

  "Walk Of Fame" czyli "Aleja gwiazd" - tak "skromnie" urządzone przez siebie przyjęcie ochrzcił nowojorski raper.

Wideo na temat: p diddy aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...