• Informacje na temat:

  pacino

Artykuły na temat: pacino
 • Al Pacino: Bez ślubu

  Rozczochrana szpakowata grzywa, filuterny jedwabny szaliczek, piracki pierścień na palcu, do tego ciemne okulary i adidasy - to jego styl na czerwony dywan. 25 kwietnia Al Pacino świętował 80. urodziny. I, jak zwykle, nie zamierza się swym wiekiem przejmować. Rozrabiał zawsze. Wzywana do szkoły matka słyszała: chłopak potrzebuje ojca, pani Pacino. "Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałem dwa lata...

 • Al Pacino łowcą nazistów

  Jeden z najbardziej uznanych aktorów amerykańskich Al Pacino oraz Logan Lerman zagrają główne role w serialu telewizyjnym "The Hunt". Jest to nowy projekt Jordana Peele'ego, reżysera i scenarzysty głośnego "Uciekaj!".

 • ​Al Pacino przejął władzę

  ..."Ojciec chrzestny", właściwy debiut filmowy Ala Pacino, dla wielu kinomanów jest filmem kultowym. Także dla Marii Seweryn, która wspomina scenę, gdy bohater przejmuje władzę w rodzinie...

 • Stephen Graham: Sparring z Alem Pacino

  Stosunkowo niski wzrost, krępa figura i pełna pewności siebie aura sprawiają, że najczęściej grywa zadziornych łobuzów, gangsterów, ale i twardych gliniarzy. I robi to świetnie - u Guya Ritchiego w "Przekręcie", u Shane’a Meadowsa "To właśnie Anglia", u boku Toma Hardy’ego w "Tabu", czy pod okiem Martina Scorsese w "Gangach Nowego Jorku", "Zakazanym imperium" - a teraz w "Irlandczyku". Al Pacino...

 • Pacino i Pfeiffer małżeństwem

  Al Pacino i Michelle Pfeiffer ponownie spotkają się na planie filmowym. Wystąpią w biograficznym filmie o legendarnym baseballiście.

 • Al Pacino dokona eutanazji

  Al Pacino wystąpi w filmie biograficznym, opowiadającym o słynnym lekarzu patologu i rzeczniku eutanazji - Jacku Kevorkianie.

 • Al Pacino trenerem futbolu

  Al Pacino wcieli się w główną rolę trenera futbolu amerykańskiego, Joe Paterno, w adaptacji biografii autorstwa Joe Posnanskiego.

 • Al Pacino za całokształt

  Al Pacino otrzyma na rozpoczynającym się dzisiaj Rzymskim Festiwalu Filmowym nagrodę za całokształt twórczości.

 • Nowy film Scorsese z De Niro i Pacino otwiera New York Film Festival

  ..."Irlandczyk" Martina Scorsese 27 września otworzy New York Film Festival. Reżyser nakręcił trwającą 3,5 godziny epicką opowieść o gangsterach powojennej Ameryki. Na ekranie Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci. Właśnie pojawił się nowy zwiastun jednej z najbardziej wyczekiwanych premier.

 • Pacino uhonorowany w Wenecji

  Miniony weekend, spędzony w Europie, był dla Ala Pacino zdecydowanie udany. Aktor i reżyser za swoją wieloletnią pracę został nagrodzony na festiwalu w Wenecji.

Zdjęcia na temat: pacino
Wideo na temat: pacino
 • Powrót Terminatora, hit od Pixara

  Nowe dzieło Francoisa Ozona, kolejny film z Alem Pacino i kobieca wersja "Jak zostać królem" wejdą na ekrany polskich kin 3 lipca. Już od środy są na nich największe hity tego tygodnia: "Terminator: Genesis" i "W głowie się nie mieści".

 • "Jack, jakiego nie znacie"

  jego podstawie. A to był taki właśnie scenariusz - miał świetną historię i bohatera, którego odtworzenie na ekranie było prawdziwym aktorskim wyzwaniem - wspomina odtwórca głównej roli Al Pacino(...) został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez widzów jak i krytyków, czego dowodem są przyznane mu liczne nagrody. Film Barry'ego Levinsona zdobył m.in. Złoty Glob (dla najlepszego aktora - Al Pacino

Dyskusje na temat: pacino