• Informacje na temat:

  paco de lucia

Artykuły na temat: paco de lucia
 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Paco de Lucia zagra na Torwarze

  Światowej sławy mistrz gitary i muzyki flamenco Paco de Lucia wystąpi we wtorek, 18 lipca, z zespołem na warszawskim Torwarze. Artysta wystąpi w ramach festiwalu Warsaw Summer Jazz Days 2006.

 • Zmarł Paco de Lucia

  Słynny hiszpański gitarzysta flamenco nie żyje.

 • Im szybciej, tym lepiej?

  Luc Besson obiecał, że nie będzie już kręcił filmów, ale dalej produkuje francuskie kino akcji dla miłośników kina klasy B. Czy wyznawana przez niego zasada "Im szybciej, tym lepiej" sprawdziła się w "Uprowadzonej"?

 • Al Di Meola w hołdzie dla Gary'ego Moore'a

  Gwiazdą tegorocznego Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu miał być Gary Moore. Po nagłej śmierci artysty organizatorzy zaprosili do udziału w Rekordzie Ala Di Meolę.

 • Jamie Cullum na Warsaw Summer Jazz Days

  Brytyjski pianista i wokalista Jamie Cullum zagra we wtorek, 1 sierpnia, podczas 15. edycji festiwalu Warsaw Summer Jazz Days. Będzie to pierwszy w Polsce występ artysty, który podkreśla, że łączy jazz z różnymi nurtami muzycznymi, ponieważ "do swojej twórczości chce dodawać elementy, które będą bliższe ludziom".

 • Legenda jazzu w Warszawie

  Koncert Johna McLaughlina, jednego z najwybitniejszych współczesnych gitarzystów jazzowych, odbędzie się 19 maja w warszawskiej Sali Kongresowej.

 • Stary film Stephena Frearsa

  Na naszych ekranach mamy prawdziwy festiwal twórczości Stephena Frearsa. W lutym w kinach pojawiła się "Królowa" , niewiele dzieli nas też od seansów kolejnego filmu Brytyjczyka - "Pani Henderson" . To świetny moment, by przypomnieć sobie jego wcześniejszy film "Wykonać wyrok" , który w lutym ukazał się na DVD.

 • Bryan Adams wystąpi w Rybniku

  Kanadyjska gwiazda muzyki rockowej Bryan Adams wystąpi 13 czerwca na Stadionie Miejskim Rybniku. Lokalne władze reklamują wydarzenie jako największą imprezę muzyczną w historii miasta i jeden z najbardziej znaczących tegorocznych koncertów w Polsce.

Wideo na temat: paco de lucia
 • Anioł Śmierci

  1945 rok: z pomocą Banku Watykańskiego i tajnej, zrzeszającej byłych SSmanów organizacji Odessa, najgroźniejsi zbrodniarze wojenni przedostają się na tereny nie objęte ekstradycją do Europy. Niezbadanym, wciąż dzikim, ogromnym terytorium na którym najłatwiej można się schować, a które kulturowo i historycznie, z racji wieloletnich związków, wciąż znajduje się pod wpływem Niemiec, jest Ameryka Południowa, a szczególnie Argentyna. To ona staje się mekką dla uciekinierów. 1962 rok: sympatyczna...

 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

 • Lady

  W szarpanej wewnętrznymi konfliktami Birmie nie ma miejsca na demokrację. Wojskowy reżim wymaga od mieszkańców oddania i za nic ma ich prawa. Jedyną szansą na przywrócenie normalności są działania Aung San Suu Kyi - córki antyrządowego aktywisty. Wykształcona na Oxfordzie kobieta decyduje się wrócić do ojczyzny i zrobić wszystko co w jej mocy, aby ocalić Birmę. Jej walka daleka jest od agresji – kobieta wybiera drogę pokoju, miłości i wiary w ludzi. Aung Suu jest w stanie poświęcić nawet...