• Informacje na temat:

  pacuła saleta

Artykuły na temat: pacuła saleta
 • Ewa Pacuła martwi się o córkę. Nicole Saleta ciągle cierpi, pomoc wciąż potrzebna

  ...żyła operacją Nicole. Dawcą nerki był jej tata, znany sportowiec Przemysław Saleta. Dziś, niestety, widują się rzadziej, niżby pragnęła tego córka. Niestety, po 5 latach, okazało się, że konieczna jest(...). I właśnie tak działają Ewa Pacuła i jej córka.  Oprócz Nicole, Ewa jest mamą jeszcze dwóch córek: Zuzi (9 l.) i Poli (6 l.). Młodsze siostry też już wiedzą, że Nicole zmaga się z ciężką chorobą...

 • Wakacje Przemka Salety

  Wszyscy z dużym współczuciem obserwowaliśmy ostatnio jak, Saleta dochodził do siebie po oddaniu córce Nicole nerki do przeszczepu. Jak się miewa nasz ulubiony polski bokser?

 • Ewa Pacuła: Jednak spełniła marzenie córki!

  Nicole Saleta (25 l.) dzięki mamie przeżyła przygodę życia...

 • Ewa Pacuła urodziła córkę

  Ewa Pacuła - modelka, prezenterka i dziennikarka Polsat Cafe, w którym prowadzi program edukacyjny o tematyce seksualnej "Dobranocki", urodziła w sobotę (16 listopada) w Warszawie trzecią córkę.

 • Przemysław Saleta i Ewa Pacuła szukają nowej nerki dla córki. Przeszczep Nicole Salety nie udał się

  Nicole Saleta (24 l.), córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety, znowu potrzebuje nerki.

 • Film o Salecie w kwietniu

  Już w kwietniu na antenie TVN zobaczymy długo wyczekiwaną produkcję "Bokser", której scenariusz inspirowany jest życiem i karierą sportową znanego polskiego pięściarza Przemysława Salety.

 • Ewa Pacuła odda córce swoją nerkę!

  Ewa Pacuła (44 l.) gotowa jest zrobić wszystko, by jej córka była zdrowa.

 • Powstaje film o Przemku Salecie

  TVN przygotowuje film o Przemku Salecie i jego dramatycznej walce o życie córki. W głównych rolach wystąpią Szymon Bobrowski i Anna Przybylska.

 • Nicole Saleta potrzebuje nowej nerki

  ..., dawcą nerki był właśnie Przemysław Saleta. Przeszczep się udał, jednak po siedmiu latach podarowana nerka przestała pracować. W styczniu ubiegłego roku córka sportowca przeszła kolejny przeszczep(...) modelka Ewa Pacuła (47 l.), niestety nie może być dawcą, a według polskiego prawa musi być to ktoś z rodziny. - Może nim też zostać przyjaciel, ale wtedy trzeba przeprowadzić sprawę sądową. Mówimy...

 • "Bokser": Dramat celebryty

  "Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

Zdjęcia na temat: pacuła saleta
Wideo na temat: pacuła saleta
 • Ewa Pacuła: Bałam się zapytać faceta na wózku, czy mu staje!

  Ewa Pacuła, czyli była żona Przemka Salety, prowadzi od jakiegoś czasu w Polsat Cafe program o seksie. Porusza w nim dość kontrowersyjne tematy przełamując przy tym tabu. Ewa niedawno urodziła(...) ciepłe tematy w tej odsłonie „Dobrychnocek”, dlatego że w poprzedniej było ostro" - zdradza Pacuła. Jak przyznała, niektóre rozmowy z gośćmi były dla niej prawdziwym wyzwaniem. "Są tematy, są pytania