• Informacje na temat:

  padla 6

Artykuły na temat: padla 6
 • "M jak miłość": Czuję się szczęściarzem!

  Cała Polska pokochała go za rolę Marka Mostowiaka w najpopularniejszym polskim serialu “M jak miłość”. Artystycznie Kacper Kuszewski spełnia się w Teatrze Pieśń Kozła, który zdobywa międzynarodowe uznanie jako jeden z najbardziej nowatorskich zespołów europejskich. A 6 listopada zobaczymy jego kolejne oblicze w kabaretowym show Dwójki pt. “Latający Klub 2”.

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • Tomasz Karolak: Spotkanie z byłą może wiele zmienić

  Aktor znów spotyka się z byłą dziewczyną, Iloną Ostrowską (45 l.). Po zakończeniu zdjęć do nowej filmowej produkcji spędzają czas w kawiarni. Są wspólne kawki, długie rozmowy i zdjęcia, na których rozbawieni przytulają się do siebie.

 • Recenzja Cavalera Conspiracy "Pandemonium": Apokaliptyczne riffy, częstochowskie rymy

  Pojednanie braci Cavalera po latach rozłąki i wzajemnego żalu poprawiło nie tylko rodzinne stosunki słynnych Brazylijczyków, ale i dało fanom nadzieję na powrót do wielkości, której nie gwarantowali robiący dobrą minę do złej gry, dawni koledzy z Sepultury i traktowany z ostracyzmem przez metalowych purystów Soulfly. Na "Pandemonium" Iggor i Max znów zmierzyli się z własnym dziedzictwem.

 • Lech Wałęsa nie boi się koronawirusa: Trzeba na coś umrzeć!

  Lech Wałęsa (77 l.) postanowił zabrać głos i zaapelować do seniorów, żeby w tym trudnym czasie nie tracili nadziei. Dodatkowo zdradził, że nie obawia się koronawirusa i nie zamierza zmieniać swoich dotychczasowych przyzwyczajeń.

 • Recenzja Jessie Ware "Tough Love": Classy retro soul pop

  Kiedy widzę w opisie produktu taki termin, jak macie w tytule, zrazu mną trzącha. Bo ileż może być tego classy retro soul popu?

 • "Barwy szczęścia": Dwaj ekscentrycy zrujnują Bożenę?

  Bożena (Marieta Żukowska) zgodzi się za darmo udostępnić dwóm projektantom mody – duetowi Mario i Dario (Mateusz Weber i Robert Majewski) - jeden z apartamentów w swoim hotelu. Otworzy też ekscentrykom rachunek. Niestety, szybko tego pożałuje, bo okaże się, że mężczyźni... uwielbiają bawić się cudzym kosztem!

 • Mick Jagger: 30 lat "She's the Boss". I kto tu rządzi?

  30 lat temu, 19 lutego 1985 roku do sprzedaży trafiła płyta "She's the Boss", solowy debiut Micka Jaggera. Okazało się, że wokalista The Rolling Stones zaprosił fanów (a głównie fanki) na taneczny parkiet.

 • Mimo iż Anna Lewandowska (28 l.) jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to dopiero teraz, pierwszy raz od porodu zdecydowała się udzielić wywiadu!

 • Rihanna na dwa

  Pierwsze miejsca na liście przebojów i bestsellerów płytowych - Wielka Brytania padła u stóp Rihanny!

Zdjęcia na temat: padla 6
Wideo na temat: padla 6
 • Szybcy i wściekli 6

  Agent Hobbs (Dwayne Johnson) otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Śledząc ich dowiaduje się, że prowadzeni są przez Owena Shawa (Luke Evans), a wspomaga go bezwzględna Letty (Michelle Rodriguez). Tymczasem, Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia...

 • Wielka Szóstka

  "Wielka Szóstka" to najnowsza komedia twórców "Krainy lodu", inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi - nieustraszoną...

 • Kobiety z 6. piętra

  Jean-Louis (znany z Nieba nad Paryżem Fabrice Luchini) był statecznym mężczyzną i ojcem rodziny... dopóki nie poznał hiszpańskich pokojówek mieszkających na szóstym piętrze w jego kamienicy. Jedna z nich, niezwykle piękna Maria, wprowadza porządek w domu Jean-Louisa i jak się potem okazuje chaos w jego sercu. Zderzenie hiszpańskiego temperamentu z konserwatyzmem francuskiej klasy średniej tworzy prawdziwie wybuchową komediową mieszankę. Paryż, lata 60. XX wieku. Spokojne życie konserwatywnej...